Akcja lawinowa

Imprezy integracyjne dla firm nie mogą obyć się bez ciekawych elementów budujących poczucie wspólnoty. Okazją do takich przeżyć jest wyjazd w góry. Akcja lawinowa w Tatrach może stać się częścią Waszej imprezy firmowej. To przede wszystkim okazja, by poćwiczyć współpracę przy nagłych, niespodziewanych zdarzeniach, jakich w życiu każdej firmy przecież nie brakuje. Pozwala również na to, by zintegrować się działając w stresie i zmagając się nie tylko upływającym czasem, ale także z zimnem i własnymi słabościami.

Akcja lawinowa – atrakcja na imprezy firmowe

Impreza ta rozgrywana jest warunkach zimowych. Terenem do jej realizacji jest odpowiednio dobrany obszar. Uczestnicy po wcześniejszym przeszkoleniu, pod opieką GOPR-owców będą mieli za zadanie odnaleźć ukryty pod zwałami śniegu przedmiot. W celu ułatwienia zadania uczestnicy otrzymają specjalne urządzenia do szukania przedmiotu pod zwałami śniegu: łopaty, detektory i inne sprzęty.

Imprezy integracyjne dla firm w ofercie TRYBAŁA TEAM to wiele innych atrakcji w górach, które dostarczą niezłego zastrzyku adrenaliny. A już po nim zapraszamy uczestników na wypoczynek w Zakopanem, Szczyrku, czy też gdziekolwiek chcecie spędzić waszą integrację w górach.