Tajemnicze „Góralskie Śpasy”. Firmowa impreza integracyjna

Cóż kryje się za tą tajemniczą nazwą? Góralskie Śpasy to nic innego, jak olimpiada na wesoło – idealna jako firmowa impreza integracyjna! Śpasy to po naszemu konkursy, stąd określenie „Góralskie Śpasy”. Zawody i rywalizacja, które towarzyszą każdej konkurencji, bez względu czy jest to wyciskanie jajek, czy też po sianach do chaty! Najważniejsze to dobra zabawa! Firmowa impreza integracyjna powinna być właśnie taka, jak Śpasy – wesoła, łącząca rywalizację i humor, a jednocześnie zapewniająca wypoczynek w górach.

firmowa impreza, a po niej – do karczmy!

Konkurencje mają na celu sprawdzenie Waszej sprawności, metod rywalizacji a co najważniejsze poczucia humoru i współpracy. Firmowa impreza integracyjna z TRYBAŁA TEAM to np. rywalizacja sportowa lub w formacie gier terenowych organizowanych gdziekolwiek jesteście. W cenie imprezy nagłośnienie, prowadzenie przez góralskiego konferansjera, oznaczenie terenu zabawy poprzez pachołki. Wszyscy wygrani zostaną odznaczeni medalami. A co czeka uczestników?

  • Niektóre konkurencje olimpijskie:
  • „Wyciskanie jajek ”. Konkurencja polegająca na odbijaniu się na dmuchanych rurach. Sprawdźcie – wszystko na czas, więc sporo śmiechu i dobra zabawa.
  • „Po skrzynkach, do karczmy!”. Po prostu – wszystkie drogi prowadzą do karczmy,. A w nagrodę, może nasz prowadzący, zza pazuchy wytrzaśnie coś zza baru!
  • „Po sianach do chaty”. Ta konkurencja polega na spacerze z ostrowią, przymocowaną do uczestnika. Wszystko to przy udziale, zgranej kompanii, która napnie bądź poluzuje liny. Nasza firmowa impreza integracyjna będzie więc okazją do współpracy i nauki, iż cele lepiej osiąga się wspólnymi siłami.
  • „Spływ Dunajcem, po trawce”. Brzmi intrygująco? Dostajecie tratwę, i to Wy jesteście flisakami! Waszym zadaniem jest, płynąc zielonym nurtem bystrej trawy, odpychać się jak najszybciej i jak najzgrabniej.
  • „Rzut worem na odległość”. Olimpiada nie może obejść się bez rzutów na odległość. Ciężki worek do rzucania. W domu lepiej tego nie trenować.
  • “Wywieź go!”. Chciałbyś kogoś wywieźć na taczkach? Nic prostszego. U nas – rywalizacja na czas i dobry humor.
  • “Narty dla Trzech”. Trzy osoby na jednej parze nart. Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe! Dla nas nie ma rzeczy nieosiągalnych a granicą jest wyobraźnia.

Imprezy firmowe w górach. Teambuilding, szkolenia, zabawa.

rury-do-skakania skrzynki-imprezy-firmowe wygrali-zloto-na-evencie-dla-firm wyscigi-na-rurach-podczas-wyjzdu-integracyjnego wyscigi-na-taczkach-na-wyjazdach-integracyjnych wywiez-szefa-na-taczce-tylko-na-imprezach-integracyjnych imprezy-dla-firm-zabawy-integracyjne imprezy-integracyjne-w-gorach-zabawy-team-buildingowe konferencje-w-gorach-atrakcje-integracyjne szkolenia-integracyjne-gry-i-zabawy-team-buildingowe wyjazdy-integracyjne-dla-firm-strzelanie-z-luku wyjazdy-integracyjne-dla-firm-w-gorach-goralskie-spasy medale-goralskie-spasy-na-imprezie platforma-na-doskonala-impreze-firmowa