Gry terenowe w górach

Imprezy integracyjne w górach muszą – by były udane – nawiązywać do klimatu, w którym są organizowane. A co w Tatrach, Karkonoszach czy Pieninach pozwoli lepiej oddać tę atmosferę niż tajemnica? Uczestników wycieczek z TRYBAŁA TEAM zapraszamy na wyjątkową atrakcję w górach. To przenosiny w klimat Karpat z czasów Janosika.

Zadanie będzie proste, ale jakże intrygujące i wzmacniające poczucie zespołu! To zabawa świetnie nadająca się na zajęcia teambuildinowe podczas wyjazdu firmowego. Uczestnicy muszą znaleźć skarb, który przed śmiercią zostawił Harnaś. I tak stworzony przez TRYBAŁA TEAM „Skarb Harnasia” okazuje się ciekawą grą terenową, którą można wzbogacić imprezę firmową w górach. Zabawa polega na szybkim odnalezieniu, ukrytego przez Janosika skarbu, na podstawie wskazówek umieszczonych w liście. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza odnajdzie cenne pamiątki.

Skąd taki pomysł na górską atrakcję? Tę zabawę na imprezy w górach, zaczerpnęliśmy z tradycji, które – jako mieszkańcy tych terenów – znamy od dzieciństwa. To legendy i podania, które przekazywano sobie w górach z pokolenia na pokolenie. Według nich Harnaś przeczuwając swój zbliżający się koniec żywota, w więziennych lochach napisał list w którym swoim towarzyszom powierzył tajemnice skarbu i miejsce, w którym go pozostawił. Niestety, to co pozostawił im Harnaś przyczyniło się do waśni między zbójnikami i sprawiło, że podzielili swoją zbójecką kompanie na dwie rywalizujące brygady. I Wy ich śladem, postaracie się o skarb zdrowo rywalizując.

„Szukanie Skarbu Harnasia” to dobry pomysł na integrację i pracę w zespole. W zależności od wielkości grupy dzielimy ją na dwa lub więcej zespołów. Zespoły mają do przejścia inne trasy o podobnym stopniu trudności. Wszystkie grupy dostają urządzenie: górski zawodowy GPS z topograficzną mapą terenu najwyższej klasy. Każda z drużyn ma swojego przewodnika. Na trasie na uczestników czekają zadania, które wspólnymi siłami muszą rozwiązać aby móc iść dalej. Cel dla obu drużyn jest jeden – odnaleźć skarb! Integracja w górach na najwyższym poziomie.

Teambuilding w górach - tworzą go m.in. gry terenowe.

Poszukiwania „Skarbu Harnasia” przez uczestników wycieczki organizowanej przez TRYBAŁA TEAM.

Gry terenowe - element wyjazdu firmowego w góry.

Gry terenowe budują grupę i pozwalają na to, by wycieczka firmowa zmieniła się w bardzo dobrą zabawę.

Wyjazd firmowy zmienia się podczas wyjazdu w góry we współpracę.

Gry terenowe to podczas wycieczek integracyjnych forma tzw. teambuildingu.