18
Kwi-2015

Hotele na imprezy integracyjne w górach

Impreza integracyjna w górach, to nie tylko dobre atrakcje, dobra pogoda czy atmosfera. To także a może przede wszystkim hotel, czyli miejsce gdzie zatrzyma się Wasza impreza.
Są różne miejsca, w których każdy może spróbować znaleźć coś dla siebie, gdzie integracja z motywacją rozgoszczą się na dobre. Miejsc gdzie odbędzie się Wasza impreza integracyjna w górach nie brakuje. Prześcigają się one w standardach, promocjach, atrakcjach czy chociażby w reklamach. Hotele na imprezy integracyjne w górach to niełatwy wybór. Ale są też takie, które ukryte gdzieś na górskich szlaków, są naprawdę małe, ciche i wprost na Waszą imprezę idealne.

Hotele znane i polecane

Znane dobrze na Podhalu, i dzięki popularnej reklamie z Bacą Jedrkiem, albo jak kto woli znane z basenów termalnych i Kotelnicy Białczańskiej – Bania Terhmal & Ski. Zimowe szaleństwa i zdrowotne, jednym słowem – Sielsko Anielsko. Hotel Bania, jest zatem jedną z najlepszych baz na imprezy firmowe na Podhalu! Hotele na imprezy integracyjne? Warto skorzystać z tej oferty.

Kolejnym hotelem, który cieszy się dużą popularnością w górach jest hotel BUKOVINA! Doskonale rozwinięta baza turystyczna, świetne warunki do uprawiania narciarstwa i bliskość gór w połączeniu z jednym z najbardziej nowoczesnym w Europie i największym w Polsce kom­ple­ksem wodnym pozwolą wszystkim aktywnie wypoczywać w Bukowinie Tatrzańskiej przez cały rok.
Czarny Potok w Krynicy to nowy hotel oddalony o ok 100 km od lotniska w Popradzie. Komfort hotelu i jego nowoczesne wyposażenie w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją u podnóża Jaworzyny Krynickiej, daje nieograniczone możliwości organizacji niezapomnianych eventów.

Czarny Potok, posiada także świetną wiatę grillową, wprost idealną na ogniska i wieczory góralskie!

Oddalając się od Tatr prosto pod Królową Beskidów – Babią Górę, tam istny raj, a dokładnie Beskidzki Raj. Jest to hotel wkomponowany w górski klimat, zapewniający wspanialy wypoczynek, a co za tym idzie i imprezę na wysokim poziomie!
Pensjonaty, czyli spokojniej i taniej
Jednak mniejsze pensjonaty, również cieszą się sporą popularnością wśród gości wybierających się na imprezy firmowe w góry. Babiogórski Park Narodowy
O ich popularności decyduje w dużej mierze cena, która często odbiega od ceny.
Nie ujmuje to jednak ich lokalizacji, często położone są w malowniczych terenach, są świetną bazą do zimowych szaleństw, a latem do górskich wypraw.
Takim pensjonatem jest Pensjonat Modrys w Zawoi, nowy, komfortowy z domową kuchnią i z Królową Beskidów za oknem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się między innymi wyciąg Czatoża, jak i Babiogórski Park Narodowy.

Dla uczestników imprez integracyjnych istnieją też miejsca, w których można się ukryć całkiem z daleka od hałasu, techniki i poczuć integrację w prawdziwej ciszy i wnętrzach np. Skansenu w Zawoi. Miejsce z klimatem, tradycją i ciszą wpisaną w drewniane bale!

Jak łatwo zauważyć wiele jest miejsca, w których zorganizować można Wasze imprezy integracyjne!

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Komentarze są zamknięte.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec