20
Kwi-2015

Imprezy integracyjne Beskid Sądecki – Krynica Zdrój, Muszyna

Imprezy integracyjne Krynica.

Sceneria – zapewniona przez naturę – doskonała. Atmosfera na wyjazd integracyjny – zapewniana przez naszą firmę – wyborna. Tryskające w południowej części województwa wody mineralne, to bogactwo regionu, gdzie wyrosły  karpackie uzdrowiska: Krynica – Zdrój, Muszyna, Piwniczna, Wysowa.

Krajobrazy Beskidu Sądeckiego można podziwiać, wyruszając z Piwnicznej Zdrój na wycieczki rowerowe. Proponowana trasa prowadzi na Wielki Rogacz jeden z najwyższych szczytów w tej okolicy.

Atrakcje na imprezy integracyjne w Beskidzie Sadeckim.

W obrębie pięknego Beskidu Sądeckiego, w dorzeczu Popradu, zlokalizowanych jest kilka znanych ośrodków turystycznych i uzdrowiskowych.

Z czym wiąże się ta impreza integracyjna, w tym regionie? Przede wszystkim z możnością ładowania akumulatorów tamtejszymi klimatami i mnóstwem źródeł mineralnych. Krynica Zdrój to rewelacyjne miejsce na wyjazd firmowy, prócz tych szczególnych wód to także doskonałe miejsce na organizacje imprez typu extream i Incentives. Swą popularność Krynica zawdzięcza również kolejce gondolowej na Jaworzynę oraz kolejce na Górę Parkową. Co sprawia, że jest jednym z najbardziej obleganych miejsc na imprezy firmowe Krynica.

W przełomie Popradu, pomiędzy Piwniczną a Rytrem, organizowany jest spływ tratwami. Jest to również świetna atrakcja, dla spragnionych wrażeń na wyjazdach firmowych w ten Beskid. Warto też zwrócić uwagę na bogatą bazę hoteli, którą pochwalić się może m.in. Muszyna, Piwniczna Zdrój, Rytro wraz z kompleksem narciarskim Ryterski Raj.

Ciekawostki

W Krynicy Zdrój organizowane są koncert muzyki poważnej, operowej i operetkowej, którym patronuje Bogusław Kaczyński; wśród nich najważniejszy jest odbywający się w sierpniu Festiwal Jana Kiepury, na który zjeżdżają się goście z całego świata. Propozycjom kulturowym towarzyszy pokaźna oferta dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Jednym z symboli miasta jest wznoszącą się tuż nad głównym deptakiem Góra Parkowa i wspomniana już wcześniej kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką.

Wody mineralne w tym terenie to naturalne nasycone dwutlenkiem węgla szczawy, chlorkowo – sodowe wody słone oraz wody siarczkowe. Najpopularniejsze z nich szczaw, występujące w dolinach Dunajca i Popradu, gdzie powstała Krynica – Zdrój oraz Muszyna. Tamtejsze zdroje wykorzystuje się szczególnie przy leczeniu chorób dróg oddechowych .

Zapraszamy na imprezy integracyjne w Beskid Sądecki!

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Komentarze są zamknięte.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec