Wieczory w górach

Czy może być coś lepszego niż wieczór i imprezy w górach spędzony w miłym gronie? To czas szczególny – stoki okryte ciemnościami zasypiają, życie przenosi się do dziesiątek knajpek w rozlicznych górskich miejscowościach. Nocne życie w Zakopanem czy tez Beskidzie lub Karkonoszach ma różne oblicza. I równie różne oblicza mogą mieć wieczory na Waszych imprezach integracyjnych oraz firmowych wyjazdach. Konferencje, szkolenia, spotkania firmowe, przeróżne eventy oraz imprezy w górach – wszystkie powinny kończyć się miłym wieczorem, w trakcie którego również nie zabraknie atrakcji.

Off-road w górach, spływ Dunajcem, paintball dla firm – a co wieczorem?

Imprezy integracyjne w górach dla firm to długa lista dziennych atrakcji. Obozy przetrwania, survival, poduszkowce, symulacje akcji lawinowych, parki linowe, zorbing, paintball. A także off-road w górach, parasailing, spływ Dunajcem, gry terenowe w Tatrach, Beskidach, Sudetach czy Karkonoszach. Imprezy w górach to gwarancja tego, iż nikt nudzić się nie będzie.
Kiedy jednak nadchodzi wieczór, czas odpocząć. Nie wierzymy w to, że firmowe wyjazdy integracyjne kończą się o g. 22 i grzecznym ‚dobranoc’. Wiemy, iż chcecie się bawić – najlepiej w górskim klimacie. Dlatego mamy ofertę wieczorów tematycznych. Dotyczą zarówno klimatu typowo góralskiego – niczym z Zakopanego, Białki, Bukowiny czy Szczyrku lub Szczawnicy – ale też innych krajów. Wybierzcie najlepszy wariant dla waszej integracyjnej imprezy w górach.