Tatry jedyne w Polsce góry o charakterze alpejskim, urzekają sięgającymi pod niebo skalistymi szczytami, górskimi dolinami kryjącymi polodowcowe stawy i unikalną roślinnością. Wszystko to sprawia, że są to doskonałe tereny do uprawiania wszelkich form turystyki aktywnej – od imprez integracyjnych z adrenaliną aż po spokojne góralskie biesiady.

Podhale to jedno z najbardziej znanych i najlepszych miejsc na imprezę integracyjną w górach. Teren ten znajdujący się najbliżej Tatr i nazywany Skalnym Podhalem to urokliwe miejsce, do którego serdecznie zapraszamy.

Atrakcje na wyjazd firmowy w górach

Urzekająca jak zwykle znana przez wszystkich zimowa stolica Polski – Zakopane. Oferuje ona na imprezę integracyjną w górach, mnóstwo wyciągów, deptaków, ale tętni także klejnotami na Szlaku Architektury Drewnianej.

Poza Zakopanym okoliczne miejscowości mu nie ustępują poszerzając swoją ofertę turystyczną o coraz to nowe atrakcje na Wasze imprezy integracyjne w Zakopanem. Wyciągi, szkółki narciarskie, czy też inne proste, a jednak zachwycające pomysłowością miejsca na biesiady czy wypoczynek, nie tylko podczas wyjazdów firmowych, ale i w czasie weekendów.

Białka czy Bukowina Tatrzańska, zapraszają Państwa na wyjazdy integracyjne w Zakopanem!

Magia Tatr sprawia, że organizacja imprez firmowych, w stylowych i kameralnych pensjonatach, to raj. Po prostu zażyj czegoś takiego jak teambuilding Zakopane. W tyle nie pozostaje wysoko położone Murzasichle i Ząb, w którym nie tylko ze względu na położenie można zorganizować wyjazd firmowy na wysokim poziomie. Podobnie jak Murzasichle, tak i wieś Ząb proponuje integracje w miejscu, gdzie mieszkańcy pozostali do dziś wierni pierwotnym tradycjom rolniczym i pasterskim.

A więc w drogę na eventy w Zakopanem! Specjalnie dla Was organizujemy najlepsze imprezy integracyjne. Nasza oferta Państwa nie zawiedzie.

 Ciekawostka:

Będąc na Podhalu oprócz Zakopanego, Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej, Murzasichla i Zębu, uwagę należy zwrócić również na Nowy Targ, gdzie w sierpniu każdego roku odbywa się Jarmark Podhalański – impreza m.in. promująca tradycyjne rzemiosło i rękodzieło. Warto też zajrzeć do Bukowiny, gdzie w sierpniu organizowane są Sabałowe Bajania. Imprezy góralskie obejmują m.in.: ogólnopolski konkurs gawędziarzy, wystawy prac twórców ludowych oraz degustacje potraw regionalnych.

Organizacja imprez integracyjnych podczas pobytu w Zakopanem, to także okazja na poznanie regionalnej kuchni. Charakterystycznym dla tych terenów jest oscypek, czyli ser przygotowany z mleka owczego. W 2007 roku zaczęto chronić jego nazwę, jako polskiego produktu regionalnego.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Komentarze są zamknięte.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec