20
Kwi-2015

Imprezy integracyjne w Zawoi, Żywcu, Korbielowie lub Tresnej

Czy Beskid Żywiecki jest dobry na imprezy?

Beskid Żywiecki to niezwykle malownicza część Beskidów, na pograniczu dwóch regionów Śląska i Małopolski. Pomiędzy pasmami Beskidu Śląskiego i Małego rozciąga się Kotlina Żywiecka ze zbudowanym na rzece Sole zbiornikiem wodnym, zwanym jeziorem Żywieckim, które zamyka zapora w Tresnej. Imprezy integracyjne w Beskidzie Żywieckim, to możliwość korzystania ze wspaniałych warunków przyrodniczych i baz turystyczno – rekreacyjnych, z których korzystamy organizując wyjazd firmowy do Zawoi lub Żywca. Imprezy integracyjne w Zawoi lub Żywcu to zabawa do rana!

Atrakcje na imprezy

Beskid Żywiecki to drugie co do wysokości Pasmo Górskie w Polsce. Znajduje się tutaj góra o alpejskim zarysie –  Babia Góra (1725), a u jej stóp złożona została malownicza i bogata w walory kultury ludowej – Zawoja – jedna z najdłuższych i największa – wieś w Polsce.  Zawoja to wciąż nie odkryta kraina. Znają ją przede wszystkim młodzi turyści przyjeżdżający tutaj na zorganizowany wypoczynek: zieloną szkołę, kolonię czy zimowisko.

Region ten także znakomicie nadaje się na organizacje imprez firmowych połączonych z atrakcjami na bystrej wodzie, w nietypowym muzeum i w niezwykłym plenerze, pośród rozpościerającej się wokół połaci zieleni i wzniesień. Można tu nie tylko wylegiwać się na słonecznej plaży, ale żeglować i wędkować. Dla tych z Państwa, dla których takie formy wypoczynku przeszły do lamusa, proponujemy windsurfing albo i. . . powiew regat. Na wyjazd firmowy w góry – genialne! Nikt, kto zdecydował się na imprezy integracyjne w Zawoi, nie wyjechał z niej rozczarowany.

Coraz większą popularnością na imprezy firmowe i wycieczki turystyczne cieszy się położony u stóp Pilska – Korbielów, który wyróżnia się dobrą bazą narciarską.

Beskid ten jest rajem, dla osób zakochanych w klimatach małych, cichych karczm, w której grają skrzypce i podają regionalną kuchnie, a atmosfera sprzyja lepszemu poznaniu i wspomnieniom. A takich na wyjeździe firmowym w górach nie brakuje. Goszcząc naszych Klientów na terenie Beskidu Żywieckiego nie omieszkamy z nimi odwiedzić obiekty o niezwykłych walorach artystycznych –  Karczmę  Rzym i Zamek „Mały Wawel” w Suchej Beskidzkiej, gdzie czuć tchnienie, Twardowskiego, a Białe Damy zapraszają! Nie straszą 😉 W Żywcu na naszych Gości czeka Hotel*** z bardzo dobrym zapleczem sportowo-konferencyjnym. Zawoja to jeszcze mało znana miejscowość na imprezy integracyjne, dlatego w pełni polecamy ją na wyjazdy integracyjne, aby poznać to co jeszcze mało znane i oryginalne.

imprezy integracyjne Zawoja

Jednym z ciekawszych miejsc na organizacje imprezy integracyjnej w Beskidzie Żywieckim jest Zawoja. Słynie jest z Babiej Góry, na którym sabaty miały czarownice i tradycyjnych regionalnych chustek – zawojek. Od tych chustek prawdopodobnie zaczerpnięto nazwę tej najdłuższej i największej wsi. Także od nazwy tejże chustki ZAWOJKI swoją nazwę wzięła grupa folkorystyczna specjalizująca się w góralskiej oprawie imprez – GRUPA ZAWOJKA.

Ciekawym miejscem w Beskidzie Żywieckim jest także muzeum Browaru w Żywcu. Określa się je jako najbardziej nowoczesne i największe tego typu muzeum w Polsce. Oferuje ono dla pełnoletnich zwiedzających możliwość degustacji piwa. Muzeum jest jednym z obiektów Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego oraz tzw. punktem kotwicznym na Europejskim Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego.

W Beskidzie Żywieckim znajduje się Góra Żar – mekka paralotniarstwa. Paralotnie to jedna z naszych alternatyw na imprezy firmowe.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Komentarze są zamknięte.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec