Wielkie emocje na wycieczce w Pieninach

Spotkania firmowe i imprezy integracyjne nie mogą obejść się bez odpowiedniej dawki emocji. Jeśli planujecie wycieczki w góry i zastanawiacie się, jakie byłyby odpowiednie na zabawę pełną energii, wspólny wysiłek, teambuilding i integrację poprzez wspólne przeżycia – imprezy w Pieninach Was nie rozczarują.

Uzdrowiskowa Szczawnica, najpiękniejszy szczyt Pienin – Sokolica z piękną sosną stanowiącą swoisty symbol okolicy, Trzy Korony czyli najpiękniejszy punkt widokowy gór. A oprócz tego Zamkowa Góra, Biała Woda, wąwóz Homole – zamki w Niedzicy, nad Jeziorem Czorsztyńskim, Zapora na Dunajcu – atrakcje turystyczne w Pieninach można mnożyć. Dlatego właśnie to teren gdzie warto zorganizować imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe. Ci, którzy się już tu bawili, nie mają wątpliwości. Imprezy w Pieninach to doskonała zabawa.

Rafting, wspinaczka – Imprezy w Pieninach

To miejsce, gdzie można liczyć na bardzo wiele różnych rozrywek w górach. Spływ pontonami, rafting na Dunajcu, wyprawa do opuszczonego kamieniołomu, gdzie TRYBAŁA TEAM organizuje wspinaczki linowe – atrakcji jest mnóstwo. Imprezy tworzone w Pieninach mają po prostu swój własny, unikatowy klimat. A okraszamy go chociażby jazdą terenowymi jeep’ami. Zmęczeni? Głodni? Mamy dla Was świetny ośrodek w górach – idealny na imprezy w firmowe. A w okolicznych karczmach polecamy doskonałe górskie jedzenie.

Firmowe imprezy w Pieninach można – do czego zachęcamy – wzbogacić o wypoczynek nad wodą. Organizowane są w tej okolicy spływy tratwami flisackimi, można odpocząć na piaszczystej plaży nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego, zasmakować podróży wodnej w tramwaju. Kuszą też rejsy widokowe po jeziorze, a na najodważniejszych czeka rafting w górach. Spływ pontonami w Pieninach doskonale sprawdza się jako forma integracji dla grupy pracowników przeżywających wspólne emocje.

Telefon
+48 606 444 213
Adres
34-220 Maków Podhalański Białka 662
E-mail:
biuro@trybala.com.pl
Zapytaj o szczegóły imprezy w górach