05
Cze-2015

Leśne imprezy w górach – pokażcie, jak się bawicie

Imprezy w górach dla firm to zawsze okazja do pamiątkowych fotografii. Można to powiązać z ciekawą rywalizacją. Ruszył konkurs fotograficzny Lasów Państwowych „Czas na Las”, który odbywa się pod patronatem medialnym magazynu National Geographic Polska. Zdjęcia najbardziej urokliwych miejsc w polskich lasach należy przesyłać do 19 lipca pod adresem www.lasy.national-geographic.pl. Na autorów najciekawszych prac zrobionych podczas wycieczek i imprez w górach czekają bardzo atrakcyjne nagrody.
Konkurs ma w założeniach pokazać, jak piękne potrafią być polskie lasy, a przecież właśnie tam odbywa się sporo eventów podczas firmowej imprezy w górach. Do konkursu można zgłosić fotografie w trzech kategoriach: Krajobraz, Dzika Natura i Adventure. Przed zrobieniem zdjęcia warto zapoznać się z Leśną Szkołą Fotografii. Zdjęcia można zgłaszać od 27 kwietnia do 19 lipca na stronie www.lasy.national-geographic.pl
Najlepsze fotografie wybierze jury, w którym są: Martyna Wojciechowska (redaktor naczelna magazynu National Geographic Polska), Sergiusz Sachno (redaktor, Centrum Informacyjne Lasów Państwowych), Wojciech Franus (fotograf, dyrektor artystyczny magazynu National Geographic Polska).
Trzy zwycięskie zdjęcia zostaną opublikowane na łamach magazynu National Geographic Polska, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody – kosz piknikowy oraz zestaw książek o fotografii. Osoby, które zostaną wyróżnione otrzymają kosze piknikowe. Z pewnością wasze wyjazdy w Tatry czy Beskidy oraz imprezy firmowe w górach obfitowały nie tylko w dobrą zabawę, ale i dziesiątki zdjęć zrobionych w lasach.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Komentarze są zamknięte.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec