Loty balonami nad górami

Loty balonami to sposób, by impreza integracyjna w górach znalazła się na naprawdę wysokim poziomie. Będzie taka, którą trudno zapomnieć. TRYBAŁA TEAM zaprasza na loty balonami w górach. Gondola zawieszona na powłoce – licho brzmi? Może tak, ale zapewniamy – wszystko jest odporne i wytrzymałe. Okazja do odstresowania się gdzieś pod chmurami – idealny element wyjazdu firmowego.

Loty balonami w zakopanem i całych tatrach

Balon unosi się w powietrze dzięki różnicy gęstości między powietrzem ogrzewanym wewnątrz, a zimnym na zewnątrz. Jest to tradycyjna wersja poruszania się balonu. Ciekawym zjawiskiem, jakie można zauważyć podczas korzystania z tej atrakcji w górach podczas Waszej imprezy integracyjnej, to uczucie utraty powietrza przez balon w momencie osiągnięcia zbyt dużej wysokości.

Na loty balonami zapraszamy nie tylko w Zakopanem czy na Podhalu. Malownicze tereny można znaleźć wszędzie – w Pieninach, Karkoszach czy Beskidach. Loty balonami to doskonała atrakcja na spotkania integracyjno-szkoleniowe w górach. Odwagi nabierają i młodsi i starsi. Nieprzypadkowo balony w Zakopanem stają się jedną z najciekawszych atrakcji na Podhalu. Loty widokowe w Tatrach doskonale sprawdzają się podczas ładnej, słonecznej pogody. Wtedy koszyki mogą wznosić się kilkadziesiąt metrów nad ziemią – trudno oprzeć się temu, by nie zdecydować się na loty balonami w górach.

Bezpieczne i efektowne loty balonami

Loty balonami organizujemy zawsze tak, by były w pełni bezpiecznie, a nasi Goście mogli w pełni skupić się na podziwianiu pięknych widoków Podhala, Karkonoszy czy Pienin. Sprawdzamy wszystkie warunki niezbędne do tego, by Wasza podróż była udana. Loty balonami poprzedzamy analizą warunków pogodowych oraz dokładną weryfikacją sprzętu – uzależniając wyjazd właśnie od tych elementów ustalamy z Wami czas oraz miejsce startu. Idealnym rozwiązaniem jest sytuacja, w której loty balonami w górach rozpoczynają się wcześnie rano – jeszcze przed zachodem słońca lub o świcie. Wtedy w pełni można skoncentrować się na tym, by podziwiać piękno przyrody, a wasz wyjazd integracyjny jeszcze długo wspominać będzie widoki.