Napad zbójnicki

Atrakcje na imprezy firmowe nie mogą być nudne i szablonowe. Nie pozwólcie na to, by zabawa w górach lub wasz wyjazd integracyjny był nudny. Nic tak nie rozbudzi grupy zmęczonej szkoleniami w górach jak niespodziewana atrakcja – napad zbójnicki. Atrakcje na imprezy firmowe coraz częściej stawiają właśnie na nawiązanie do historii i tradycji miejsc, w których organizowane są eventy oraz konferencje czy spotkania. W górach napad zbójnicki sprawdzi się doskonale. To połączenie inscenizacji z hukiem, krzykiem, wybuchami i góralskich śpasów – konkursami integracyjnymi. Można by rzec, że to prawdziwy teambuilding po góralsku.

Atrakcje na imprezy firmowe w górach

Tych TRYBAŁA TEAM ma w swojej ofercie mnóstwo. Dlaczego warto skorzystać właśnie z symulacji zbójnickiego napadu? Można w nim zaangażować sporą liczbę osób. Jest również element niemałego zaskoczenia – a organizując atrakcje na imprezy firmowe chodzi nam właśnie o to, by zaangażować i zaskoczyć właśnie niemal wszystkich.

Wszyscy mają przypisane role. Wam przypada ta prestiżowa – już nie jesteście uczestnikami wycieczki w góry, a zamożnymi kupcami weneckimi. Napada was jednak banda zbójników. By się uwolnić, musicie brać udział w górskich konkursach, dać się zatrzasnąć w dyby, pokazać na co Was stać. Nie ma zmiłuj!

Wszystkie konkurencje maja na celu zintegrować uczestników wyjazdu firmowego w góry, pokazać Waszą zbójnicka stronę charakteru. Będzie coś dla Pań i Panów. Każdy z Was będzie mógł pokazać się z jak najlepszej strony, pokażecie, jak radzicie sobie z jajkami i jakimi zbójami na schwał są Wasi koledzy.
Konkursy, w których będziecie mogli wziąć udział to nie tylko forma uwolnienia się ze zbójnickiego pojmania, ale przede wszystkim okazja do integracji i oderwania się od codzienności.