TRYBAŁA TEAM. Góry to nasze życie, pasja i żywioł

Góry - miejsce na firmowe imprezy integracyjne

Nie ma lepszego miejsca na imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, szkolenia, konferencje, wypady z przyjaciółmi na zabawę niż góry. Pozwalają obcować z dziką naturą, umożliwiają wyciszenie, chwilę relaksu i klasycznego chill-out'u. Z drugiej strony - zapewniają co dzień mnóstwo atrakcji: kuligi, psie zaprzęgi, narciarskie zmagania, ski tour'y, nordic walking. Góry to również ogromna baza noclegowa - hotele, pensjonaty, tanie kwatery.

NASZE IMPREZY integracyjne W GÓRACH SĄ NA – DOSŁOWNIE – NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Chcemy, by organizowane przez nas firmowe imprezy integracyjne w górach były takie, jak i my.

A działamy według kilku zasad:

  • praca to interesujące wyzwanie, a nie przykry obowiązek
  • zero rutyny – ma być ciekawie, by było przyjemnie
  • elastyczność – działamy tak, by dostosować się do Klienta
  • zaangażowanie: nie ma miejsca na tzw. półśrodki

Wycieczki w góry: zabawa, komfort, bezpieczeństwo

TRYBAŁA TEAM to zgrany zespół młodych ludzi, którzy wiedzą, jak zadbać o Wasz komfort oraz dobrą zabawę podczas imprez w górach – wyjazdów firmowych czy wycieczek integracyjnych. Przyświeca nam zasada, iż ma być ciekawie, ale i w pełni bezpiecznie.

WIEMY, jak ZADBAĆ O UDANY WYJAZD W GÓRY

To my mieszkamy w górach, my znamy każdy ich zakątek i najlepiej wiemy, jak wykorzystać pobyt w Tatrach czy Beskidach do tego, by dobrze wykorzystać czas na wyjazd firmowy i imprezy integracyjne. Nasi Goście, którzy mieli okazję już być w górach z TRYBAŁA TEAM piszą w referencjach:
Zaangażowanie i profesjonalizm TRYBAŁA TEAM spowodował, że nasz wyjazd dostarczył niezapomnianych wrażeń. Cały program był dopracowany, przemyślany, a czas - w pełni wykorzystany.
Dbamy o zadowolenie każdego z naszych Gości. Tym bardziej, że imprezy integracyjne to skomplikowane przedsięwzięcie. Wymaga wiedzy, doświadczenia, rzetelności – my mamy te cechy.  
Prezentacja wideo
+