Oferta TRYBAŁA TEAM

ZAPRASZAMY w polskie góry!
Taka może być Wasza impreza
Atrakcyjne imprezy w górach
Wiemy jak je zorganizować
Dlaczego warto nam powierzyć firmowy wyjazd integracyjny? Dlaczego zabawa w górach będzie udana, jeśli to nam zaufacie? Imprezy z nami są tanie a pomysłowe, nieszablonowe i ukierunkowane przede wszystkim na Was.
Spełniamy Wasze oczekiwania, ale i nie czekamy biernie - staramy się brać sprawy w swoje ręce, podpowiadać, sugerować, szukać idealnych imprez w górach pod Waszym kątem. Wiemy, że każda z nich musi być inna - tak, jak i inni są nasi Goście.
Dołącz do nas
Nie jesteśmy pośrednikami, nie mamy wirtualnego biura. Z naszych usług skorzystało już sporo firm i i organizacji w Polsce. Nasza podstawowa zasada? Przy pożegnaniu zapytać, czy wrócą w góry z nami. I wracają! Dołącz do coraz większego grona Klientów zadowolonych ze współpracy z górskim zespołem TRYBAŁA TEAM. Oni nam zaufali i są zadowoleni!
O polskich górach wiemy wszystko - zaufajcie nam

Imprezy integracyjne w górach – to się opłaca. Namawiamy: zdajcie się na nas! Polskie góry znamy doskonale – żyjemy w nich, pracujemy w nich, z nimi wiążemy swoją przyszłość, z nich wywodzimy się od pokoleń. Jeśli chcecie, by wasza impreza w górach była naprawdę udana, zaufajcie ekspertom. Dostosujemy się do Waszych oczekiwań. Przeprowadzimy research, przeanalizujemy Wasze potrzeby, wspólnie ustalimy to, czego potrzebujecie.

 

Ceny naszych imprez integracyjnych w górach są:
TANIE. Nie generujemy sztucznych kosztów – płacicie za realne wydarzenia.
KONKRETNE. U nas nie ma niepewności. Kalkulujemy i przedstawiamy cenę.
ELASTYCZNE. Nie mamy sztywnego cennika. Dostosowujemy ofertę do Was.
ATRAKCYJNE. Porównaliśmy. Oferujemy więcej za mniej. Sprawdźcie sami.

Oferta TRYBAŁA TEAM
- Wycieczka w góry? Przeanalizujemy Wasze potrzeby.
Przekażecie nam swoje plany i możliwości, a my odpowiemy, który wariant wycieczki w góry będzie dla Was najlepszy. Tłoczne Zakopane? Klimatyczny Kraków? A może po prostu spokojna, ale jakże urokliwa wieś Zawoja? Lub jednak może Żywiec, albo Krynica Zdrój?
+ Wyjazd integracyjny – komfort czy góralski klimat?
To od Was zależeć będzie, czy firmowy wyjazd integracyjny ma być komfortowy, czy też jednak bardziej ekstremalny, ale i sprzyjający świetnej zabawie – np. bez bieżącej wody, prądu, w prawdziwej góralskiej chacie? Namawiamy: organizując swój wyjazd w góry postawcie na oryginalność, niekonwencjonalne pomysły. Imprezy integracyjne z TRYBAŁA TEAM są dokładnie takie, jakich potrzebujecie.
+ Pewne, sprawdzone i tanie noclegi w górach.
Korzystając z naszych usług, zapewniacie sobie spokój. To my zaproponujemy Wam optymalne rozwiązanie pod względem bazy noclegowej. Bądźcie pewni – ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, wille w górach, hotele znamy od podszewki. Wiemy o nich wszystko: czego można spodziewać się po każdej z miejscowości i który wariant będzie najlepszy dla Waszych potrzeb. My przedstawiamy tylko sprawdzone obiekty o dobrych warunkach pobytu Klientów. Znamy je doskonale – wielokrotnie właśnie w nich organizowaliśmy górskie imprezy dla firm z całego kraju. Nasze zaangażowanie nie ogranicza się wyłącznie do sugestii . My dbamy o pobyt Klientów przez cały okres ich pobytu – naszym celem jest to, byście nie tylko przyjechali w góry, ale i wyjechali zadowoleni i planując kolejną wizytę. I najważniejsze: preferujemy wskaźnik jakość / cena. Baza na imprezę integracyjną w górach ma być dobra, tania, a komfortowa.
+ Imprezy firmowe? Kreujemy atrakcje!
Naszą granicą jest tylko wyobraźnia. Nie lubimy sztampy. Zakładamy, że wyjazd w góry na imprezę firmową ma być pełen atrakcji, adrenaliny i nietypowych, niezapomnianych rozwiązań. Wy wybieracie nas, my zajmujemy się tym, by Wasz pobyt w górach okazał się znakomitą imprezą. Integracja pod wygasłym wulkanem? A może jednak spływ pontonami? Przejazd tyrolkami nad przepaściami, szalone wyprawy jeepami po bezdrożach – to wszystko tylko skromna namiastka naszych planów i możliwości.
Zakopane
Prawdziwa stolica górskich imprez - firmowych i integracyjnych. W 2014 r. zorganizowano tam 1,4 mln noclegów w obiektach turystycznych. Miasto na pewno specyficzne - idealnie wpisuje się w klimat górskiej zabawy, choć raczej nie da wyciszenia.
Krynica Zdrój
Cisza, spokój, świeże powietrze - ale i tam można zorganizować udany wyjazd integracyjny. W 2014 r. Krynica Zdrój nieznacznie przekroczyła 1 mln noclegów w zarejestrowanych kwaterach i pensjonatach.
Ustroń
Trzecie najpopularniejsze miejsce w polskich górach w 2015 r. Przyciąga głównie narciarzy łaknących szybkości na nieźle przygotowanych stokach. Dobrze nadaje się na imprezy integracyjne dla firmy, w której miłośników narciarstwa nie brakuje.
Wisła
Kojarzy się z Adamem Małyszem. Wyjazdy integracyjne czy firmowe spadały w cień skoków wielkiego sportowca. Nie zapominajmy jednak, że Wisła to ciekawe położenie i mnóstwo atrakcji zapewniających udany wyjazd integracyjny.
Bukowina Tatrzańska
Coraz bardziej popularne miejsce na integrację firmową. Pewne jest jedno - dobrze oddaje klimat gór, a napady zbójnickie jakie oferuje TRYBAŁA TEAM w tej scenerii wyglądają naprawdę realistycznie. Gwarancja, iż imprezy integracyjne będą naprawdę udane.
Szklarska Poręba
Od lat lubiane miejsce na wszelkie wyjazdy firmowe. Jest jednym z sześciu najczęściej odwiedzanych miejsc w polskich górach. W ofercie TRYBAŁA TEAM zapewniamy jednak znacznie więcej ciekawych lokalizacji na imprezy w Tatrach, Pieninach, Sudetach czy Beskidach.