Off road oraz jeep’y

Off-road w górach to idealnie rozwiązanie na imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe. To przede wszystkim adrenalina odczuwana wspólnie. Okazją do takich przeżyć jest off-roadowa przejażdżka jeepami po górskich bezdrożach. To atrakcja dla każdego – młodych i starszych, osób spragnionych wrażeń jak i bardziej asekuracyjnych. Off-road w górach nie wymaga nadzwyczajnej sprawności fizycznej, jednak jest formą górskiego wysiłku. Imprezy w górach – już wieczorne, przy gorącej herbacie – często stają się okazją do rozmów właśnie o off-roadowych wyprawach.

Off-road w górach – atrakcja na wyjazdy firmowe

Wyjazd integracyjny lub wycieczka firmowa w góry autami terenowymi.

Nissany Patrol zapewniają niezapomniane przeżycia podczas jazdy w górach.

Szukając atrakcji, nie wahajcie się – off-road w górach i jazda jeepami świetnie wpisuje się w plan wyjazdu integracyjnego czy imprezy firmowej – jest pełna wrażeń bez względu na wiek oraz płeć. Podniesiemy ciśnienie, ale zarazem będzie to okazja do świetnej zabawy. Jak ta atrakcja górska wygląda od strony organizacyjnej? Najczęściej przejażdżki jeepami w ramach atrakcji na imprezy integracyjne, polegają na wyprawach zgodnych ze scenariuszem wybranym przez Klienta. Scenerią na off-road w górach często stają się błotniste, bagniste, trudne górzyste tereny, stające się polem do popisu dla samochodu i kierowcy.

Off-road na imprezy w górach

Organizując off-road w górach dbamy o detale i bezpieczeństwo. Jeep jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności terenu. Początki jego historii sięgają wojskowych samochodów terenowych modeli Willys MA i MB (produkowanego na licencji także jako Ford GPW), nazywanych powszechnie „jeep”. Jeep może poruszać się po bagnach, błotach, górach i szosach. Wymaga od prowadzącego, nie tylko umiejętności – które można nabyć na szybkim szkoleniu, ale i odwagi. Jeśli pragniecie poprowadzić sami taką maszynę, nie będzie to problemem – pod okiem instruktora samodzielnie przeprawicie się przez błota i inne trudności terenu.
Ważne, aby dobrze przygotować się do takiej wyprawy nie tylko w kwestii emocji, ale również odzieży. Zdarzają się awarie. Z tym wiąże się chodzenie po błocie, po wodzie. Zatem wymagana jest nieprzemakalna, sportowa odzież, która nie dopuści do dyskomfortu. Niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych, można przeżyć emocjonującą wyprawę swojego życia. Bezpiecznie, pełni wrażeń i z satysfakcją dotrzecie tam, gdzie wydaje się to niemożliwe. A wasz off-road w górach – Tatrach, Karkonoszach czy Pieninach – będzie wspominany latami.

Atrakcje w górach? Off road oraz jazda jeepami po bezdrożach to pomysł na wycieczki w góry

Rozmiar i grubość tych opon musi robić wrażenie. Zapewniają w górach bezpieczeństwo.

Wyjazdy dla firm w góry można wzbogacić o offroad

Sprzęt, którym po górach poruszają się Klienci TRYBAŁA TEAM to prawdziwie męskie maszyny

Integracja w górach może odbywać się również poprzez offroad.

Jadąc z TRYBAŁA TEAM można być pewnym ciekawych szlaków i bezpiecznego powrotu.

Wycieczki firmowe w górach dostarczają różnych emocji.

Podczas górskich wypraw nie brak emocjonujących momentów.