Paralotniarstwo w górach

Paralotniarstwo w górach brzmią wspaniale. TRYBAŁA TEAM wie, jak zadbać o to, by impreza firmowa lub wycieczka integracyjna, albo po prostu spotkanie przy okazji konferencji zmieniło się w malownicze doznania na niebie. Organizujemy loty na paralotni. Pochodzi ona od spadochronu, ale cechuje się znacznie większą sterownością i precyzją. Paralotnie używane są do rozgrywek sportowych – tak stały się podstawą do hobby zwanego paralotniarstwem.

Paralotniarstwo w górach – tandem czy solo?

Odpowiadamy: oczywiście, że razem raźniej. Paralotniarstwo to wielkie emocje. Dbamy o komfort osób korzystających z usług i wiedzy TRYBAŁA TEAM. Dlatego to wyspecjalizowany instruktor wskaże, jak poprawnie machać nogami i korzystać z dobrodziejstw paralotni. To on zadecyduje, czy pogoda sprzyja podniebnej wyprawie podczas imprezy w górach. Z doświadczenia wiemy, iż ktokolwiek próbuje swoich sił, chętnie wraca wspomnieniami do wyjazdu integracyjnego, na którym poczuł się choć przez chwilę niczym ptak. Uwierzcie nam – paralotniarstwo to umożliwia!

Paralotniarstwo – najlepsze w Beskidzie Żywieckim

Pierwszy stopień wejścia w świat paralotniarstwa to – jak określają je specjaliści – loty żaglowe. Na czym polega ten rodzaj zabawy?
Chodzi o wykorzystanie wiatru, który omija górę. W ten sposób można na niemałej wysokości spędzić całkiem sporo czasu. Jednak paralotniarstwo w górach charakteryzuje się tym, iż adrenalina szybko rośnie. Nieraz zdarzało się, że uczestnicy wyjazdu integracyjnego dopytywali o nowe możliwości – jak widać, paralotniarstwo można śmiało wpisać do najważniejszych atrakcji w górach.

Ten event w górach najlepiej zorganizować w Beskidzie Żywieckim. On – idealny na imprezy firmowe – znany jest z góry Żar, gdzie panują doskonałe warunki do paralotniarstwa.