Spotkania firmowe w górach z pokazem iluzjonistów

Spotkania firmowe – pierwsze skojarzenie to nuda. Nie z nami. Czary mary, hokus pokus – firmowe wyjazdy integracyjne z nami to zero schematu i codzienności. My jesteśmy kreatywni, nasza działalność jest pełna pomysłów, więc i wasze imprezy w górach oraz spotkania firmowe czy konferencje w Zakopanem, Białce, Bukowinie, Zawoi czy Szczyrku mają być takie same.

Imprezy integracyjne w górach i świecie iluzji

Zapraszamy do świata górskiej magii i iluzji. Jeśli wasze spotkania firmowe czy wyjazd integracyjny z góry nie ma być pełen wrażeń ekstremalnych i obcowania z naturą, można postawić na niego inną formę rozrywki. Spotkanie konferencyjne w Tatrach czy Beskidzie można wzbogacić o niezwykły wieczór z iluzją. Nasz mistrz magii pokaże niesamowite triki zsynchronizowane  z grą świateł oraz klimatyczną muzyką. A – zaufajcie nam – to postać bardzo charyzmatyczna i z niezwykłym poczuciem humoru. Wie, jak zaangażować w zabawę wszystkich uczestników wycieczki w góry, pobudzi wyobraźnie nawet największych sceptyków. Łatwo zamienić spotkania firmowe w pokaz, który rozbudzi emocje, wyobraźnie i zaskoczy wszystkich gości.

Spotkania firmowe z magicznym klimacie

TRYBAŁA TEAM może zorganizować tę atrakcję praktycznie we wszystkich górach. Tatry i całe Podhale, Karkonosze, Beskidy, Pieniny – nie ma dla nas ograniczeń. Będziemy tam, gdzie wskażecie. Jeśli macie jakiekolwiek preferencje co do klimatu pokazu iluzjonistycznego – również postaramy się im sprostać tak, by np. nawiązywały do profilu działalności przedsiębiorstwa decydującego się na spotkania firmowe w górach.