20
Kwi-2015

Przyjedź na imprezy integracyjne do Szczyrku, Ustronia, Wisły

Imprezy integracyjne Szczyrk

Szczyrk jest najbardziej rozpoznawanym miejsce na imprezy integracyjne w tym Beskidzie, lecz w tyle nie pozostają Wisła i Ustroń.

Krótko rzecz ujmując: miasto i gmina w województwie śląskim, w powiecie bielskim. Miejscowość o charakterze turystyczno – wypoczynkowym.

Każdy pragnący kontaktu z przyrodą, czystego powietrza, kąpieli w krystalicznej górskiej rzece powinien przyjechać w Beskid Śląski. W sercu tego regionu znajdują się źródła rzeki Wisły, a wysokie partie gór porastają najpiękniejsze na świecie świerki istebniańskie. Z dala od szlaków turystycznych, w najbardziej zacisznych częściach lasu.

Imprezy integracyjne Beskid Śląski

Beskid Śląski to świetne miejsce na imprezę integracyjną w górach. Region posiada liczne wyciągi i trasy narciarskie, rozbudowaną bazę noclegową i gastronomiczną. Do zwiedzania oczywiście skocznie narciarskie, trasy biegowe, liczne uzdrowiska czy też muzea. Świetne miejsce na każde wyjazdy firmowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W Beskidzie Śląskim wyróżnia się m.in. malowniczo położone uzdrowisko Ustroń z różnorodną bazą noclegową- idealne na imprezę w górach. Znana Wisła także stanowi wspaniałą propozycję dla miłośników aktywnego wypoczynku – poczytaj więcej. Można pojeździć konno, popływać kajakiem czy też wyładować się na hali sportowej. Druga Zimowa stolica Polski, czyli Szczyrk to najlepsza baza na imprezy narciarskie. Trzeba przyznać, że jadło w tutejszych licznych karczmach smakuje wyśmienicie. Nasz Klient na pewno go spróbuje np. po trudach całodziennych zajęć na stoku narciarskim. Organizowany przez nas impreza firmowa w Wiśle lub Szczyrku nie odbędzie się bez wizyty w słynnym barze „U Bociana” czy wycieczki na skocznie im. Adama Małysza, a może i też na nową wersje Skalite?

Ciekawostki

Jeśli jesteś smakoszem, który ceni naturalne produkty i przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, wybierz się w kulinarną podróż. Czekają na Ciebie kwaśnica, placki ze szpyrkami, pstrąg po góralsku, borowiki z patelni – prawdziwa rozkosz dla amatorów i profesjonalistów. To tutaj znajdziecie owcze sery wyrabiane w wysoko położonych bacówkach, wspaniałe wędliny powstawania tutejszych specjałów, możesz własnoręcznie ubić masło, zmielić zboże na żarnach i wziąć udział w tradycyjnym pieczeniu chleba.

Beskid Śląski to również miejsce, gdzie szybciej wraca się do zdrowia, a ciało i umysł łatwiej uwalniają się od stresu, dlatego też jest to świetne miejsce na imprezy integracyjne. Uzdrowiskowe tradycje Ustronia mają ponad 200 – letnią historię, a tutejsze solanki należą do najlepszych w kraju. Również pozostałe miejscowości mają wspaniały mikroklimat i warunki do pobytów rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Bogata oferta ośrodków SPA, niezwykle rozbudowana baza zabiegów fizjoterapeutycznych i pielęgnacyjnych, park wodny i groty solne sprawiają, że dbanie o zdrowie i urodę staje się zmysłową przyjemnością.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Komentarze są zamknięte.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec