17
Kwi-2013

Impreza integracyjna? Podpowiadamy: Szczawnica

Imprezy firmowe często stawiają na spływ Dunajcem i górskimi potokami

Myślisz o jesiennej aurze sprzyjającej imprezom firmowym? Znów w firmie ktoś rzucił hasło i znów burza mózgów gdzie jedziemy? My podpowiadamy – Szczawnica!

Wycieczka firmowa w góry to okazja do tego, by podziwiać atrakcje Szczawnicy

Szczawnica słynie z dbałości o wizualne detale

Szczawnica jaką my znamy dzś – rozsławiała się w świecie od XIX wieku złożami wód szczawiowych. Jej zalety to niewątpliwie bogactwo czystego powietrza i korzystnego mikroklimatu. Każdy może zakosztować tu nie tylko regionalnego jadła górali znad Dunajca, ale przede wszystkim natury, która ukryła się w leśnych kompleksach siłę na powrót za biurko po udanej imprezie firmowej.
Szczawnica to baza noclegowa i centrum wypoczynku, dla poszukujących wypoczynku z całego kraju. Na szczawie górale wypiekali placki i gotowali potrawy stosowali jak lekarstwo na rożne dolegliwości – dlatego czy boli Cię głowa od przemęczenia, czy brakuje Ci harmonii przyjedz, zobacz, odpocznij!
Łagodny i korzystny mikroklimat oraz czyste górskie powietrze sprawiają, że od lat cieszy się renomą wśród gości przybywających w te tereny. Szczawnica leżąca w samym sercu Beskidu Niskiego.

Imprezy firmowe w górach powinny korzystać m.in. z potoków

Przystań w Szczawnicy – miejsce spotkań wielu okolicznych wycieczek

Szczawnica i okolice na imprezy firmowe

Zapraszają tutaj nie tylko niezwykłe walory górskich okolic, a także okolica, która słynie jako zagłębie prawdziwego wypoczynku i dobrej zabawy. Jadąc w okolice Szczawnicy przyjeżdżają Państwo w piękne Pienińskie Tereny, a to Trzy Korony czekają na kolejnych turystów, Kamieniołom już gotowy na zabawy z linami a Dunajec w jesieni to również spływ pontonem lub tradycyjną tratwą.

Imprezy firmowe często stawiają na spływ Dunajcem i górskimi potokami

Spływ w okolicach Szczawnicy to zawsze wielkie emocje.

Atrakcje na imprezy firmowe – spływ pontonami

To już od Państwa zależy, jak będzie wyglądać plan Waszego wyjazdu w Pieniny!
Warto zaznaczyć, że Szczawnica, to również dźwięki Kapeli i zdrojowa atmosfera! Aby wzmocnić się przed powrotem do szarej rzeczywistości można skosztować tutejszych wód – pomagających na przeróżne schorzenia są to m.in. wody „Stefan”, „Jan”, „Helena” „Józefina” oraz „Józef”! Zapraszamy do Szczawnicy! Zapraszamy w Pieniny! To Twoje miejsce na imprezę firmową!

Spływ w górach - tak wygląda w okolicach Szczawnicy

Spływy w górach sprzyjają integracji grupy.

66

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Komentarze są zamknięte.

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec