ATRAKCJE

Tanie imprezy w górach - przykładowe atrakcje


Off-road w górach

od 290 zł / os.

 

Dzień 1

Off-road w górach to idealnie rozwiązanie na imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe. To przede wszystkim adrenalina i emocje. To atrakcja dla każdego – młodych i starszych, osób spragnionych wrażeń jak i bardziej asekuracyjnych.

Szukając atrakcji, nie wahajcie się! Off-road w górach i jazda jeepami świetnie wpisuje się w plan wyjazdu integracyjnego czy imprezy firmowej – jest pełna wrażeń bez względu na wiek oraz płeć. Podniesiemy ciśnienie, ale zarazem będzie to okazja do świetnej zabawy. Jak ta atrakcja górska wygląda od strony organizacyjnej? Najczęściej przejażdżki jeepami polegają na wyprawach zgodnych ze scenariuszem wybranym przez Klienta. Scenerią na off-road w górach często stają się błotniste, bagniste, trudne górzyste tereny, stające się polem do popisu dla samochodu i kierowcy.

Organizując off-road dbamy o detale i bezpieczeństwo. Off-road wymaga nie tylko umiejętności – które można nabyć na szybkim szkoleniu, ale i odwagi. Jeśli pragniecie poprowadzić sami taką maszynę, nie będzie problemu – pod okiem instruktora samodzielnie przeprawicie się przez błota i inne trudności terenu. Ważne, aby dobrze przygotować się do takiej wyprawy, nie tylko w kwestii emocji, ale również odzieży. Zdarzają się awarie. Z tym wiąże się chodzenie po błocie czy wodzie. Zatem wymagana jest nieprzemakalna, sportowa odzież. Niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych, można przeżyć emocjonującą wyprawę swojego życia. Bezpiecznie, pełni wrażeń i z satysfakcją dotrzecie tam, gdzie wydaje się to niemożliwe, a wasz off-road w górach – Tatrach, Karkonoszach czy Pieninach – będzie wspominany latami. 

Raffting w górach

from 90 zł / os.

Dzień 1

Rafting w górach to emocje! Podczas wycieczki w góry, w trakcie imprez integracyjnych czy wyjazdów firmowych zapraszamy na coś dla tych, co uwielbiają wodę i nieprzewidywane siły natury. Spływ po rzecze na pneumatycznym pontonie pozwala na to, by impreza integracyjna w górach zamieniła się w prawdziwe firmowe regaty pełne emocji i adrenaliny.

Myślicie, że to atrakcja tylko dla ekspertów od survivalu? Błąd! Do pontonu wejść może praktycznie każdy – wystarczy być w środku, by pokazać, na co Was stać. Niezbędne elementy? Energia, umiejętność pracy zespołowej, apetyt na emocje. To wystarczy, by rafting stał się kapitalną atrakcją w górach. Spływy pontonami po Dunajcu TRYBAŁA TEAM organizuje tak, by były emocjonujące, ale w pełni bezpieczne.

To jedna z atrakcji imprez integracyjnych w Pieninach, ale oczywiście organizujemy spływy i podobne eventy również w innych rejonach polskich góry. To wy wskażecie, gdzie chcecie, by porwał Was nurt górskiej przygody podczas imprezy firmowej. Dostosujemy miejsce i program do waszych indywidualnych wymagań! Zapraszamy na emocjonujący rafting w górach.Gra terenowa

od 1900 zł / grupa

 

Dzień 1

Imprezy integracyjne w górach muszą – by były udane – nawiązywać do klimatu, w którym są organizowane. A co w Tatrach, Karkonoszach czy Pieninach pozwoli lepiej oddać tę atmosferę niż tajemnica?

Zadanie będzie proste, ale jakże intrygujące i wzmacniające poczucie zespołu! To zabawa świetnie nadająca się na zajęcia teambuildinowe podczas wyjazdu firmowego. Uczestnicy muszą znaleźć skarb, który przed śmiercią zostawił Harnaś. Zabawa polega na szybkim odnalezieniu, ukrytego przez Janosika skarbu, na podstawie wskazówek umieszczonych w liście. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza odnajdzie cenne pamiątki. Skąd taki pomysł na górską atrakcję? Tę zabawę na imprezy w górach, zaczerpnęliśmy z tradycji, które – jako mieszkańcy tych terenów – znamy od dzieciństwa. To legendy i podania, które przekazywano sobie w górach z pokolenia na pokolenie.

Według nich Harnaś w więziennych lochach napisał list w którym swoim towarzyszom powierzył tajemnice skarbu i miejsce, w którym go pozostawił. Niestety, to co pozostawił przyczyniło się do waśni między zbójnikami i sprawiło, że podzielili się na dwie rywalizujące brygady. I Wy ich śladem, postaracie się o skarb zdrowo rywalizując. „Szukanie Skarbu Harnasia” to dobry pomysł na integrację i pracę w zespole. W zależności od wielkości grupy dzielimy ją na dwa lub więcej zespołów. Zespoły mają do przejścia inne trasy o podobnym stopniu trudności. Wszystkie grupy dostają urządzenie: górski zawodowy GPS z topograficzną mapą terenu najwyższej klasy. Każda z drużyn ma swojego przewodnika. Na trasie na uczestników czekają zadania, które wspólnymi siłami muszą rozwiązać aby móc iść dalej. Cel dla obu drużyn jest jeden – odnaleźć skarb! Integracja w górach na najwyższym poziomie.