Imprezy na eventach firmowych w górach

A może dobra zabawa w górach w Wiśle?
17 lutego 2012
Paintball jako atrakcja na imprezie firmowej w górach
17 lutego 2013
Pokaż wszystkie

Traditional polish highlanders hats on outdoor market in Zakopane

Góry, to w nich, każdy z naszych Klientów widzi prawdziwą siłę do motywacji i integracji. Tak też było i tego lata. Każdy kto zwrócił się z prośbą o przygotowanie imprezy, wyjeżdżał zadowolonym i pełnym sił. Choć lato jeszcze w pełni, dobiegają jednak końca już największe imprezy górskiego regionu. Zatem podsumujmy, co widzieli nasi Klienci podczas swoich imprez w Zakopanem, Bukowinie i Białce. I Twoja firma ma szansę na zorganizowanie niezapomnianych eventów górach! Na imprezy w górach, każda pora jest tą najlepszą! Nierozłącznym elementem pobytów w górach zwłaszcza w miesiącach letnich są imprezy organizowane w ramach Tatrzańskich Wici, czy też Festiwalu Folkloru Ziem Górskich i innych. I tym razem udało nam się wraz z naszymi Klientami zorganizować kilka niezapomnianych imprez.

Imprezy podczas eventów w górach

Uczestnicy zorganizowanych przez nas eventów, mieli okazję wziąć udział w największych wydarzeniach regionu Podhala.

Tatrzańskie Wici 2018 to impreza, która służy poznaniu regionu pod Tatrami, jego zwyczajów oraz zakosztowania w potrawach tego regionu. Impreza trwa od 08.07 do połowy września. Podczas Tatrzańskich Wici odbywają się często pokazy kowalstwa artystycznego, hafciarstwa czy pokazy pasterskie. Można również obejrzeć wspaniałe występy zespołów regionalnych. Podczas gdy my organizowaliśmy imprezy firmowe na terenie Zakopanego, Poronina, Kościeliska, Białki Tatrzańskiej czy Bukownie Tatrzańskiej, razem za nami podążały i Tatrzańskie Wici. I tak razem z naszymi Klientami byliśmy świadkami obchodów dnia pstrąga, dnia sportu, obserwowaliśmy zmagania strażaków i wybory „najświarniejszej” góraleczki. Wspólnie obejrzeliśmy wybory Harnasia Roku i posłuchaliśmy zespołu Krywań. Do tego dużym zainteresowaniem cieszyły się między innymi lipcowy Tour de Pologne, czy też wybór „Cepra i ceperki roku”. W pierwszym tygodniu sierpnia nasi Goście przebywający w Zakopanem mieli okazję do śmiechu i mnóstwa dobrej zabawy podczas „Wieczoru komedii improwizowanej” w kinie Sokół.

Niedawno bo w 12 sierpnia zakończyła się fantastyczna impreza w Ząbie – Góralskie Śpasy. Do soboty trwały przesłuchania góralskich artystów, a w sobotni wieczór odbyła się Sabałowa Noc, podczas której postaci zasłużone dla Podhala zostały w symbolicznym widowisku przyjęte do braci zbójnickiej. Klienci, którzy właśnie rozpoczynają swoje integracyjne spotkania w Zakopanem, mają okazję do podziwiania 44. Festiwalu Folkloru Ziem Górskich.

Zabawa na event firmowy w górach

Korzyści z letnich eventów w górach

Co przyniosły tego typu atrakcje podczas organizowanych przez nas imprez firmowych? Przede wszystkim były to całkowicie darmowe rozrywki, które przysłużyły się poznaniu regionu Podhala, w tym tradycji, kultury i góralskiej gościnności. Zachęciły także uczestników do powrotów w miejsca, które mogli podczas tych imprez zobaczyć. Stały się też ciekawą lekcją kultury, tradycji regionu. Pokazując smaki, tradycyjne stroje, ucząc obyczajów i odwzorowując życie, pasterstwo i nie tylko. Z pewnością przyczyniło się to też do rozsławienia imprez z terenu Podhala.

Zapraszamy góralską gościnnością i bogatą ofertą atrakcji na eventy w góry!

Niezapomniana zabawa z góralami gwarantowana!