Góry – najlepsze miejsce na świetne imprezy firmowe

TRYBAŁA TEAM zaprasza na atrakcje w górach
4 marca 2013
Impreza integracyjna? Podpowiadamy: Szczawnica
17 kwietnia 2013
Pokaż wszystkie

Góry to miejsce, które zawsze gwarantuje udaną imprezę firmową!

Najlepsze miejsce na imprezy firmowe? Nie morze. Nie jeziora. Góry! To w nich, każdy z naszych Klientów widzi prawdziwą siłę do motywacji i integracji. Tak właśnie jest zazwyczaj każdego lata  tradycją stało się, iż każdy kto zwrócił się z prośbą o przygotowanie imprezy, wyjeżdżał zadowolonym i pełnym sił.
A dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przekonać się, jak niezwykła może być zabawa górska, małe podsumowanie – jak może wyglądać lato podczas firmowych imprez w Zakopanem, Bukowinie i Białce.

Eventy w górach? Również Twoja firma może spędzić kilka emocjonujących dni, które zintegrują grupę, pozwolą na jej odpoczynek od codzienności, a zarazem dostarczą wiele wrażeń ładujących akumulatory na przyszłość. Udany pobyt w górach – szczególnie latem – wiążemy najczęściej z imprezami organizowanymi w ramach Tatrzańskich Wici czy też Festiwalu Folkloru Ziem Górskich i innych.

 

Imprezy regionu podczas eventów w górach


Tatrzańskie Wici 2012 to impreza, która służy poznaniu regionu pod Tatrami, jego zwyczajów oraz zakosztowania w potrawach tego regionu. Impreza trwa od okolic połowy lipca do połowy września. Podczas Tatrzańskich Wici odbywają się często pokazy kowalstwa artystycznego, hafciarstwa czy pokazy pasterskie. Można również obejrzeć wspaniałe występy zespołów regionalnych.
Podczas gdy my organizowaliśmy imprezy firmowe na terenie Zakopanego, Poronina, Kościeliska, Białki Tatrzańskiej czy Bukownie Tatrzańskiej, razem za nami podążały i Tatrzańskie Wici. I tak razem z naszymi Klientami byliśmy świadkami obchodów dnia pstrąga, dnia sportu, obserwowaliśmy zmagania strażaków i wybory „najświarniejszej” góraleczki. Wspólnie obejrzeliśmy wybory Harnasia Roku i posłuchaliśmy zespołu Krywań. Do tego dużym zainteresowaniem cieszyły się między innymi chociażby wybór „Cepra i ceperki roku”.

Sabałowe Bajania w Bukowinie Tatrzańskiej


Z imprezami w górach wiąże się również fantastyczna zabawa w Bukowinie Tatrzańskiej – 46. Sabałowe Bajania. Poprzedzają ją przesłuchania góralskich artystów, po których następuje Sabałowa Noc. W jej trakcie postaci zasłużone dla Podhala zostają w symbolicznym widowisku przyjęte do braci zbójnickiej.
Klienci, którzy stawiający np. na integracyjne spotkania w Zakopanem mają okazję podziwiać Festiwal Folkloru Ziem Górskich.

Lato i zabawy w górach – same korzyści


Co przyniosły tego typu atrakcje podczas organizowanych przez nas imprez firmowych?Przede wszystkim były to całkowicie darmowe rozrywki, które przysłużyły się poznaniu regionu Podhala, w tym tradycji, kultury i góralskiej gościnności. Zachęciły także uczestników do powrotów w miejsca, które mogli podczas tych imprez zobaczyć. Stały się też ciekawą lekcją kultury, tradycji regionu. Pokazując smaki, tradycyjne stroje, ucząc obyczajów i odwzorowując życie, pasterstwo i nie tylko. Z pewnością przyczyniło się to też do rozsławienia imprez z terenu Podhala.

I dlatego, jako ludzie z okolic, z iście góralską gościnnością zapraszamy właśnie na imprezy w górach!

Organizowane przez nas imprezy firmowe w górach są niepowtarzalne!