Hotele na imprezy integracyjne w górach

Szczawnica – Twoja impreza w zdrojowym klimacie
18 kwietnia 2015
Babiogórska jesień za nami. Zawoja brzmiała głosem Bułecki
18 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie
beskidzki raj zawoja hotel imprezy firmowe

Beskidzki Raj Zawoja

Impreza integracyjna w górach, to nie tylko dobre atrakcje, dobra pogoda czy atmosfera. To także a może przede wszystkim hotel, czyli miejsce gdzie zatrzyma się Wasza impreza.
Są różne miejsca, w których każdy może spróbować znaleźć coś dla siebie, gdzie integracja z motywacją rozgoszczą się na dobre. Miejsc gdzie odbędzie się Wasza impreza integracyjna w górach nie brakuje. Prześcigają się one w standardach, promocjach, atrakcjach czy chociażby w reklamach. Hotele na imprezy integracyjne w górach to niełatwy wybór. Ale są też takie, które ukryte gdzieś na górskich szlaków, są naprawdę małe, ciche i wprost na Waszą imprezę idealne.

Hotele znane i polecane

Znane dobrze na Podhalu, i dzięki popularnej reklamie z Bacą Jedrkiem, albo jak kto woli znane z basenów termalnych i Kotelnicy Białczańskiej – Bania Terhmal & Ski. Zimowe szaleństwa i zdrowotne, jednym słowem – Sielsko Anielsko. Hotel Bania, jest zatem jedną z najlepszych baz na imprezy firmowe na Podhalu! Hotele na imprezy integracyjne? Warto skorzystać z tej oferty.

Kolejnym hotelem, który cieszy się dużą popularnością w górach jest hotel BUKOVINA! Doskonale rozwinięta baza turystyczna, świetne warunki do uprawiania narciarstwa i bliskość gór w połączeniu z jednym z najbardziej nowoczesnym w Europie i największym w Polsce kom­ple­ksem wodnym pozwolą wszystkim aktywnie wypoczywać w Bukowinie Tatrzańskiej przez cały rok.
Czarny Potok w Krynicy to nowy hotel oddalony o ok 100 km od lotniska w Popradzie. Komfort hotelu i jego nowoczesne wyposażenie w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją u podnóża Jaworzyny Krynickiej, daje nieograniczone możliwości organizacji niezapomnianych eventów.

Czarny Potok, posiada także świetną wiatę grillową, wprost idealną na ogniska i wieczory góralskie!

Oddalając się od Tatr prosto pod Królową Beskidów – Babią Górę, tam istny raj, a dokładnie Beskidzki Raj. Jest to hotel wkomponowany w górski klimat, zapewniający wspanialy wypoczynek, a co za tym idzie i imprezę na wysokim poziomie!
Pensjonaty, czyli spokojniej i taniej
Jednak mniejsze pensjonaty, również cieszą się sporą popularnością wśród gości wybierających się na imprezy firmowe w góry. Babiogórski Park Narodowy
O ich popularności decyduje w dużej mierze cena, która często odbiega od ceny.
Nie ujmuje to jednak ich lokalizacji, często położone są w malowniczych terenach, są świetną bazą do zimowych szaleństw, a latem do górskich wypraw.
Takim pensjonatem jest Pensjonat Modrys w Zawoi, nowy, komfortowy z domową kuchnią i z Królową Beskidów za oknem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się między innymi wyciąg Czatoża, jak i Babiogórski Park Narodowy.

Dla uczestników imprez integracyjnych istnieją też miejsca, w których można się ukryć całkiem z daleka od hałasu, techniki i poczuć integrację w prawdziwej ciszy i wnętrzach np. Skansenu w Zawoi. Miejsce z klimatem, tradycją i ciszą wpisaną w drewniane bale!

Jak łatwo zauważyć wiele jest miejsca, w których zorganizować można Wasze imprezy integracyjne!