Imprezy firmowe zima. Szczyrk, Kraków, Zakopane, Zawoja

Psie zaprzęgi na zimowe imprezy firmowe
18 kwietnia 2015
Atrakcje imprezy firmowe. Gdzie się bawić w górach?
19 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie

Atrakcje na imprezy firmowe

W grudniu dla kolejnych grup organizowaliśmy integracyjne wyjazdy firmowe w Szczyrku, Krakowie, Zakopanem, Zawoi… Oj było dużo dobrej zabawy na śniegu. Zimowe Olimpiady, czyli zmagania uczestników w iście “olimpijskich” konkurencjach. A jakże! Podzieleni na grupy rywalizowali o  podium i medale. Ścigali się na snowtubingach, skakali na rurach, strzelali z łuku, chodzili po skrzynkach, pokonywali pajęczą sieć, jeździli  na wieloosobowych nartach a także rozegrali mecze hokeja. Atrakcjom nie było końca. Również bardzo chętnie brali udział w kuligach, w zimowej scenerii z Napadem Zbójeckim i góralską watrą. Piękne zaśnieżone widoki i góralska muzyka towarzyszyły każdemu z nich. A wieczorem często w góralskim stylu biesiadowali, ale nie tylko bo i wieczór Casino Night i PRL po góralsku był.

Co odważniejsi jeździli na skuterach śnieżnych. Ale tu naprawdę nie ma się czego bać 🙂 sama przyjemność. Zapomnielibyśmy wspomnieć o psich zaprzęgach! To dopiero frajda. Atrakcja, która urzeka wszystkich uczestników imprez integracyjnych zimą.

Imprezy integracyjne na śniegu

Nam nie są straszne. My się zimy nie boimy. Z niecierpliwością czekamy na każdą kolejną imprezę. Gwarantujemy dużo dobrej zabawy, nieco adrenaliny i niezapomniane wrażenia. Wszystko to w scenerii pięknie ośnieżonych gór.