Imprezy integracyjne Białka Tatrzańska Hotel Bania

Atrakcje imprezy firmowe. Gdzie się bawić w górach?
19 kwietnia 2015
paintball na imprezie firmowej w górach
Paintball na zimowej imprezie integracyjnej w górach
19 kwietnia 2015

Imprezy integracyjne w Białce to już tradycja. A prace w Hotelu Bania idą pełną parą. Hotel Bania to jedyny czterogwiazdkowy hotel w Białce Tatrzańskiej. Jego otwarcie planowane jest na 2013r.  Będzie to jedyny taki hotel w Polsce, który znajduje się bezpośrednio pod wyciągiem oraz w bliskim sąsiedztwie term. Pensjonat Bania wraz z nowo budowanym hotelem będą stanowić całość. Obiekt będzie dysponował ponad 150 pokojami, znajdziemy tam również doskonałe zaplecze konferencyjne, dwie restauracje, bary oraz klub. Ciekawym udogodnieniem dla Gości hotelu będzie zegarek, będący zarówno kluczem do pokoju jak również do wszystkich atrakcji znajdujących się w obiekcie łącznie z termami i wyciągami. Można by rzec iście europejski standard w “naszych” górach.

Nowy obiekt będzie doskonałą bazą na konferencje w górach oraz imprezy integracyjne. Bliskość term pozwala ogrzać się po nartach, a wieczorem  proponujemy doskonałą zabawę w jednej z restauracji. A może wyprawa na skuterach śnieżnych? Trasa wiedzie przez tereny z pięknymi widokami na Tatry.


Nie tylko zimą Białka Tatrzańska jest doskonałym miejscem na imprezy integracyjne w górach.

Również latem to doskonała baza na wyjazdy firmowe. To doskonały teren na gry terenowe, paintball, quady, team building i wiele innych emocjonujących atrakcji.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do Białki Tatrzańskiej, wspaniałego zimowego kurortu, ale również rewelacyjnego miejsca na całoroczne imprezy firmowe w górach. Bliskość Tatr to wielka zaleta tej niewielkiej miejscowości.