Białka Tatrzańska – miejsce na Twoje imprezy integracyjne

gory
Bukowina Tatrzańska na imprezy integracyjne
19 kwietnia 2015
Nietypowe imprezy integracyjne w polskich górach
19 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie

Termy, baseny termalne

Jest jedną z ważniejszych wsi nie tylko bukowińskiej gminy, ale i całego Podhala. Leży w dolinie rzeki Białki wpływającej z północnych stoków Tatr Wysokich. Aktualnie jest to wieś turystyczna, zwłaszcza w zimie jako ośrodek narciarstwa, a także ośrodek geotermalny – Termy Bania. Doskonale umiejscowiony w pobliżu Tatr, Pienin i Gorców – jest idealnym miejscem do uprawiania wypoczynku i sportu. Dobrze rozwinięta baza turystyczna zaprasza uczestników imprez firmowych do ponad 5000 miejsc noclegowych w pensjonatach i kwaterach prywatnych. Miejsce to jest szczególnie atrakcyjne, gdyż kultywuję się tu tradycje regionalnej kuchni i obyczaje ziem Podhala.

Imprezy firmowe w zimie i latem

Białka Tatrzańska zaprasza nie tylko świetnymi widokami, jakie zafundowała w tamtejszych terenach natura. Uczestnicy imprez integracyjnych w tym miejscu, będą mieć okazję do skorzystania z bogatej oferty atrakcji na imprezy w górach podczas wyjątkowej długiej tutaj zimy, jak i latem.

W Białce Tatrzańskiej funkcjonuje ok. 20 wyciągów i koleje krzesełkowe w ośrodku „Kotelnica Białczańska”. Na zboczach Kornikowej i na zboczu Bani czynnych jest kilkanaście wyciągów narciarskich, które mogą przewieźć łącznie około 7000 osób w ciągu godziny. Jest to świetne miejsce by podczas wyjazdów firmowych przekonać się do zimowych sportów. Białka jest idealnym miejscem by potrenować zjazd na jednej desce – snowboard, albo tradycyjnie na dwóch – narty. Sprzyja temu, długi sezon zimowy trwający aż do kwietnia, świetne warunki na oświetlonych po zmroku i przygotowanych przy pomocy ratraków stokach. Do tego Białka od zawsze szczyci się najlepszymi szkółkami i instruktorami narciarstwa. Dla tych bardziej zaawansowanych podczas ich pobytu w Białce możemy polecić wyścigi i konkursy. Zawody narciarskie o puchar, medal lub inne zacne nagrody.

Imprezy firmowe w Białce to też świetna okazja, by urządzić wyścigi psich zaprzęgów, nie brakuje tu ani terenów, ani psów huskich. Białka jest też świetnym miejscem, z którego można zaplanować wyjazd na Zawody Skoków Narciarskich do Zakopanego, jest to najczęściej początek stycznia lub na Góralski Karnawał w lutym, do Bukowiny.

Jednak nie możemy zapominać, że Białka to również ciekawe miejscem na imprezy integracyjne latem. Oferta atrakcji jaką przygotowano dla uczestników imprez integracyjnych na lato, nie odbiega swoją różnorodnością od tej zimowej.Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno potrzebujący chwili wytchnienia i ciszy, jak i ci szukający adrenaliny i mocnych wrażeń. To właśnie w Białce znajdzie się dla Was miejsce na pierwszym w tym regionie asfaltowym torze kartingowym. Połączyć tutaj można zdrową rywalizację podczas konkursów i zawodów gokardami z wyładowaniem i pozbyciem się negatywnych emocji.

Wieczorem warto wybrać się na chwile relaksu na Basenach Termalnych Bania. I tam czeka na Was strefa cicha, strefa głośna, saunarium i SPA.

Bardzo dużą popularnością cieszą się również ośrodki jazdy konnej, oferujące chwile na końskim grzebiecie pośród zieleni łąk i szumu potoków, często z darmowymi pokazami i profesjonalnym instruktarzem.

Atrakcje na imprezy firmowe

Dla chętnych też bezdroża stworzone na quady czy rozrywki w stylu OFF Road. Możliwość poruszania się pomiędzy polnymi nieużytkami, lasami.Podhale to także świetne ścieżki rowerowe – zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Imprezy firmowe w Białce to także szansa na rafting – pontonami i kajakami po Białce – jedynej w Polsce rzece typu alpejskiego.

„Stonoga na Bani” – to również ciekawa atrakcja, dla poszukujących wrażeń. Jest to przejazd pojazdami gąsienicowymi z Bani na Jankulakowski Wierch. To jedyna taka maszyna w Białce, a może i w Polsce.

Nie zapominajmy, że wartościową atrakcją, z której możecie skorzystać, są również regionalne karczmy. Po dniu bogatym w emocje, obfitujące w relaks i pełne niezapomnianych wrażeń, z kolacją, zimnymi napojami i skoczną muzyką kapeli czekają na Was góralskie karczmy. Bogate w wielopokoleniowe tradycje, serwujące regionalne potrawy, umiejscowione w drewnianych wnętrzach.

W sierpniu, Białka obchodzi swoje święto przez dwa dni na terenie Ośrodka Narciarskiego pod Kotelnicą, będą mogli wsłuchać się w najlepsze kapele regionu Podhala, do tego także zawsze gwiazdy – atrakcje wieczoru.Wieczorem warto też wybrać się na największy deptak Podhala – Krupówki. Tętnią one życiem, zapraszając dużą ilością koncertów, kabaretów. Można wybrać się na lody, spacer lub pamiątkowe zdjęcie z pluszakami. Mnóstwo innych atrakcji odnajdziecie na Wasze imprezy firmowe w Białce. Bez wahania Białka Tatrzańska to jedno z najlepszych miejsc na imprezy w górach! Zapraszamy na wyjazdy firmowe!

Psie zaprzągi na imprezę firmową to idealny pomysł!

Off-road podczas imprezy firmowej to ciekawy pomysł na atrakcję