Imprezy integracyjne w Krakowie – cóż za zabawa!

Wiosna, wiosna, ach to Ty! Góry już czekają na firmy
19 kwietnia 2015
Wiosna, nie bez przyczyny stała się kobietą!
19 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie

sukiennice at night Cracow Poland

Leżący nad Wisłą Kraków to kolebka polskiej kultury i swoisty fenomen artystyczny, dawna stolica kraju, miejsce koronacji, niemal wszystkich władców Polski. Kraków ludzi przyciągał od dawna: uczonych najstarszym w kraju uniwersytetem, artystów klimatem kulturalnym, a pielgrzymów sanktuariami i relikwiami świętych. „Od zawsze” ściągali tu też turyści zwabieni atmosferą miasta, a ostatnio również pamięcią o papieżu Janie Pawle II.

Kraków jest położony w południowej Polsce, w środkowo-północnej części województwa małopolskiego. Miasto leży nad Wisłą i na jego terenie znajdują się ujścia dopływów rzeki Wisły: Białuchy (dolny bieg Prądnika), Rudawy, Dłubni, Drwiny Długiej i Wilgi. Kraków znajduje się w miejscu zbiegu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej,Kotliny Oświęcimskiej, Kotliny Sandomierskiej, Pogórza Zachodniobeskidzkiego, Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej. Położenie Krakowa sprawia, że jest on bazą dla wycieczek w polskie góry, czy wypadów do malowniczej Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

Jest to miasto, które obok Zakopanego, Szczyrku czy Żywca stało się prawdziwym centrum konferencyjnym.

Kraków i okolice, to także duża ilość pałaców i zamków. Przykładami może być: Paszkówka, Zamek w Suchej Beskidzkiej czy też Stary Dwór, w Porębie Żegoty. Zapraszają one planujących imprezy integracyjne, do korzystania z ich wnętrz.

Kraków jest najlepszy na imprezy integracyjne

Kraków, większości kojarzy się z Sukiennicami, Kościołem Mariackim i przepięknym Rynkiem Głównym – tworząc z Krakowa “duchowe i naukowe serce Polski”.

Jednak wiele osób zapomina, że Kraków jest także centrum szkoleń i konferencji. Dużą popularnością cieszy się tu organizacja imprez integracyjnych. Bazą na takie imprezy stają się najczęściej hotele bezpośrednio w centrum Krakowa lub w okolicach. Popularnością cieszą się imprezy zorganizowane pod ziemią – w niedaleko położonej Kopalnii Soli w Wieliczce.

Wszystko, to gwarantuje najlepszą jakość imprez integracyjnych w tym właśnie mieście, z którego wszędzie jest blisko. Hotele szczycące się niezwykle rozbudowanym zapleczem, w którym z łatwością można zorganizować wyjazd firmowy, jest przykładem świadczącym o oryginalności Krakowa – jako miejsca przystosowanego do realizacji szkoleń i konferencji.

Hotele o wysokim standardzie tworzące to prawdziwe centrum konferencji czekają na uczestników imprez firmowych.
Kraków to jednak nie tylko hotele, ale także restauracje, które pełne klimatu stworzą dla swych gości świetne miejsce na ich imprezę. Często ulokowane w sercu krakowskiego rynku, zapraszają na dania prawdziwej polskiej kuchni, ale i na potrawy z przeróżnych zakątków nie tylko Polski, ale i świata. Skoro podczas imprezy integracyjnej w Krakowie, jesteśmy na Rynku Głównym, nie możemy zapomnieć o tradycyjnych dorożkach – wieloletniej tradycji Krakowa.

 Atrakcje na imprezy integracyjne w Krakowie

Ciekawą opcję atrakcji na imprezy integracyjne w Krakowie, jest wspomniana wcześniej, Kopalnia Soli w Wieliczce. Impreza odbywa się pod ziemią, jest to dobre miejsce by uciec od codziennego zgiełku i zorganizować tam konferencje lub szkolenie, a potem imprezę integracyjną.

Ciekawą rozrywką jest także możliwość rejsu po królowej polskich rzek – Wiśle. Podczas takiego rejsu można zobaczyć Wawel, ale też popłynąć do Tyńca.

Ciekawym motywem, jest również pole golfowe, które dziś już nikomu nie kojarzy się z eleganckimi angielskimi mężczyznami. Jest dostępne dla każdego, choć jeszcze nie do końca spopularyzowane. Niewielu z Was wie, że w miejscowości Paczółtowice znajduje się Kraków Valley Golf & Country Club. Jest to jeden z największych kompleksów golfowych w Europie Środkowej. Warto go odwiedzić.

Zapraszamy na imprezy integracyjne do Krakowa i okolic. Z nami warto. Przekonaj się. Więcej o imprezach integracyjnych do poczytania tutaj.