Imprezy integracyjne Beskid Sądecki – Krynica Zdrój, Muszyna

Wiosna w górach. Czas na rozpocząć sezon na imprezy
20 kwietnia 2015
Przyjedź na imprezy integracyjne do Szczyrku, Ustronia, Wisły
20 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie

Spływ tratwami w Krynicy Zdrój

Imprezy integracyjne Krynica.

Sceneria – zapewniona przez naturę – doskonała. Atmosfera na wyjazd integracyjny – zapewniana przez naszą firmę – wyborna. Tryskające w południowej części województwa wody mineralne, to bogactwo regionu, gdzie wyrosły  karpackie uzdrowiska: Krynica – Zdrój, Muszyna, Piwniczna, Wysowa.

Krajobrazy Beskidu Sądeckiego można podziwiać, wyruszając z Piwnicznej Zdrój na wycieczki rowerowe. Proponowana trasa prowadzi na Wielki Rogacz jeden z najwyższych szczytów w tej okolicy.

Atrakcje na imprezy integracyjne w Beskidzie Sądeckim.

W obrębie pięknego Beskidu Sądeckiego, w dorzeczu Popradu, zlokalizowanych jest kilka znanych ośrodków turystycznych i uzdrowiskowych.

Z czym wiąże się ta impreza integracyjna, w tym regionie? Przede wszystkim z możnością ładowania akumulatorów tamtejszymi klimatami i mnóstwem źródeł mineralnych. Krynica Zdrój to rewelacyjne miejsce na wyjazd firmowy, oprócz tych szczególnych wód to także doskonałe miejsce na organizacje imprez typu extream i Incentives. Swą popularność Krynica zawdzięcza również kolejce gondolowej na Jaworzynę oraz kolejce na Górę Parkową. Co sprawia, że jest jednym z najbardziej obleganych miejsc na imprezy firmowe Krynica.

W przełomie Popradu, pomiędzy Piwniczną a Rytrem, organizowany jest spływ tratwami. Jest to również świetna atrakcja, dla spragnionych wrażeń na wyjazdach firmowych w ten Beskid. Warto też zwrócić uwagę na bogatą bazę hoteli, którą pochwalić się może m.in. Muszyna, Piwniczna Zdrój, Rytro wraz z kompleksem narciarskim Ryterski Raj.

Ciekawostki

W Krynicy Zdrój organizowane są koncert muzyki poważnej, operowej i operetkowej, którym patronuje Bogusław Kaczyński; wśród nich najważniejszy jest odbywający się w sierpniu Festiwal Jana Kiepury, na który zjeżdżają się goście z całego świata. Propozycjom kulturowym towarzyszy pokaźna oferta dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Jednym z symboli miasta jest wznoszącą się tuż nad głównym deptakiem Góra Parkowa i wspomniana już wcześniej kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką.

Wody mineralne w tym terenie to naturalne nasycone dwutlenkiem węgla szczawy, chlorkowo – sodowe wody słone oraz wody siarczkowe. Najpopularniejsze z nich szczaw, występujące w dolinach Dunajca i Popradu, gdzie powstała Krynica – Zdrój oraz Muszyna. Tamtejsze zdroje wykorzystuje się szczególnie przy leczeniu chorób dróg oddechowych .

Zapraszamy na imprezy integracyjne w Beskid Sądecki!