Imprezy integracyjne w Szczyrku, Wiśle i Ustroniu!

Jesienne imprezy integracyjne w Zakopanem!
20 kwietnia 2015
II Amatorski Puchar MTB w Szczyrku
20 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie

Karczma Tabakowy Chodnik

Imprezy integracyjne w Szczyrku, Wiśle i Ustroniu czyli w Beskidzie Śląskim, mogą być również atrakcyjną propozycją na scalenie i wspólne spędzenia czasu. Gdzie, jak nie tu przechadzając się górskimi szlakami zażyjemy ciszy i uroków gór.

Co nas czeka w Szczyrku, Wiśle i Ustroniu

Podczas gdy Panowie spragnieni samotności pokierują się w górskie szlaki szukając źródeł Wisły, Panie z tej samej imprezy integracyjnej mogą wybrać się, by oglądać koniakowskie słynące na cały świat koronki. A wszystko po to, aby spotkać się wieczorem w kluczowym punkcie imprezy integracyjnej np. w Szczyrku. A tam może pub z imprezą taneczną czy karczma na swojską nutę? Dla każdego coś innego.

Góry niosą z sobą głównie korzyść dla oka i ducha, jednak wiąże się z nimi również wysiłek, prawdopodobnie każdy poczuje ból w nogach po wędrówce Pasmem Czantorii. Jednak bez obaw, podczas imprezy integracyjnej w Ustroniu, będzie okazja by borowiną podleczyć zaniedbane stawy, a łykiem czystej, źródlanej wody, ukoić nadszargane „wyścigiem szczurów” nerwy. W czasie imprezy integracyjnej w Beskidzie Śląskim, zobaczą Państwo, że miejsc – istnych oaz spokoju, nie brakuje. Uzdrowiska, sanatoria czy termy, wszystko czeka na uczestników spragnionych integracji w Beskidzie Śląskim.

Imprezy integracyjne w Beskidzie Śląskim

Beskid Śląski zaprasza też na liczne imprezy integracyjne, nie tylko pieszo, ale i na dwóch kółkach. Przepełniony urokliwymi trasami rowerowymi zachęca do takich wypraw.

Będąc w tym miejscu, istotnie grzechem byłoby podczas swojej imprezy integracyjnej nie zahaczyć o Wisłę. Tam wizyta oczywiście na skoczni – „Wisła Malinka”, ale też uczestnicy imprez integracyjnych w Wiśle właśnie mogą oddać się „Marzeniu”, które wypełni lukę w Państwa niezagospodarowanym wieczorze, seansem kinowym.
Impreza integracyjna w Beskidzie Śląskim jest świetną okazją do wypoczynku w malowniczych i klimatycznych miasteczkach pośród doniosłych szczytów i dziewiczej Wisły. Jest to spełnienie marzeń dla spragnionych przygód i tych potrzebujących chwili wytchnienia.
Impreza integracyjna w Wiśle, Szczyrku czy innym miejscu Beskidu Śląskiego jest wprost idyllą każdego pracownika i każdego szefa, górale śląscy z chęcią ugoszczą Państwa w swoich szałasach. Teren Beskidu to niezwykle popularne miejsce wypoczynku mieszkańców Śląska. To miejsce, gdzie można zorganizować prawie każdą atrakcję na wyjazd firmowy w góry.

Zapraszam Cię w ten rejon. Gwarantuję satysfakcję i odpoczynek.