Imprezy integracyjne w górach – integracja w Beskidach

konferansjer an imprezy w górach
Konferansjer na imprezy w górach
25 lutego 2019
Imprezy integracyjne Zakopane 2021
26 września 2020
Pokaż wszystkie

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka z zewnątrz

Integracja w Beskidach

Udany wyjazd firmowy to spore wyzwanie. Dobrze jest, gdy imprezy integracyjne dla firm łączą w sobie elementy rekreacji i okazje do budowania dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Wśród atrakcji powinna pojawić się odrobina zabawy, w także zajęcia typu “team building”, odpoczynek na łonie przyrody i smaczne jedzenie. Idealne miejsce pozwalające na realizację ciekawego programu dla firm to góry. Tu czeka wszystko, czego wymagają wyjazdy integracyjne dla firm.

Impreza integracyjna w górach

Oferta Ośrodka Wypoczynkowego Zawojka na rok 2020

“Zawojka” to ośrodek malowniczo położony w Beskidach, pod Babią Górą. To znakomite miejsce na wyjazdy integracyjne w góry. Wygodne łóżka w przestronnych pokojach gwarantują odpoczynek po aktywnym dniu. Telewizory i ładnie urządzone łazienki stanowią standardowe wyposażenie każdego pokoju. Imprezy firmowe łączą się czasem ze szkoleniami. Dlatego obiekt dysponuje również salą multimedialną. Może ona posłużyć do przeprowadzenia prelekcji, spotkań, pokazów i projekcji. Otoczenie budynku obejmuje boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz miejsce na ognisko. To świetne warunki do organizacji gier zespołowych w dzień i góralskiej watry wieczorem. Warto zaznaczyć, że oferta Ośrodek Wypoczynkowy “Zawojka” to propozycja kompleksowej obsługi państwa grupy. Nie tylko miejsce jest warte uwagi, ale również liczne pomysły na program pobytu.

Jakie atrakcje na Was czekają?

Oferta atrakcji od Ośrodka “Zawojka”

Imprezy integracyjne w górach nie mogą się obyć bez specjalnie dobranych do pracowników atrakcji. Proponowane zabawy są nie tylko elementem rozrywki, lecz również uruchomieniem drzemiącego w uczestnikach potencjału. Odrobina rywalizacji, konieczność działania w grupie, zdolności przywódcze, współpraca, orientacja w terenie – wszystko to przecież na co dzień przydaje się w pracy. Imprezy integracyjne powinny być pełne sensownych atrakcji. Paintball, zawody i gry terenowe to znakomite urozmaicenie szarej codzienności pracownika. Spragnionym zabawy oferowane są imprezy integracyjne z wodzirejem lub kapelą góralską, a także dyskoteki z DJ’em. Wśród proponowanych wycieczek warto wspomnieć zwłaszcza turystyczne wyprawy górskim szlakiem na Babią Górę lub Mosorny Groń. Możliwe są wyjazdy między innymi do Zakopanego i na Słowację, do Muzeum Browaru w Żywcu, do chatki bacy lub na baseny termalne. Poszukującym adrenaliny można zaproponować terenowy off-road jeepami po górach. Wrażenia będą niezapomniane. Słowem dla każdego znajdą się odpowiednie atrakcje.

Góralska uczta – sam wybierz menu imprezy!

Smaczna, domowa kuchnia i wyszukane kolacje uroczyste

Organizatorów imprezy dla pracowników niewątpliwie ucieszy smaczna, domowa kuchnia. “Zawojka” proponuje kilka wersji menu, wśród których można wybierać ze względu na smakołyki lub cenę. Kilka pakietów obiadowych to różne rodzaje zup, mniej i bardziej wyszukane dania mięsne i bezmięsne. Każda z wersji zawiera również deser. Ponadto imprezy integracyjne to często zabawa z urozmaiconą kolacją lub grill na świeżym powietrzu. Dlatego kuchnia ma w ofercie również różne pakiety kolacyjne oraz menu grillowe. Uczestników imprez integracyjnych może interesować kwestia diety. “Zawojka” zapewnia gościom możliwość realizacji posiłków uwzględniających wytyczne różnych diet, takich jak bezglutenowa, bez laktozy, wegetariańska i wegańska.

Gratisy dla Gości przyjeżdżających do Zawoi

Wyjazd integracyjny w góry będzie jeszcze przyjemniejszy, gdy na miejscu okaże się, że ośrodek to miejsce niezwykle przyjazne dla wszystkich gości. Nad Państwa komfortem przez cały czas czuwa koordynator pobytu, do którego można się zwrócić z każdą uwagą, pytaniem i potrzebą. “Zawojka” oferuje grupom darmowy kącik herbaciano-kawowy, z którego można korzystać przez całą dobę. Mało tego, dozwolone jest nawet wnoszenie własnego alkoholu do posiłków. Co ważne, wyjazd integracyjny można tu połączyć ze szkoleniem, ponieważ obiekt udostępnia salę z wyposażeniem multimedialnym. Do wykorzystania jest rzutnik, ekran, TV LED i nagłośnienie. Podczas szkolenia pracowników ośrodek zapewnia poczęstunek. Dodatkowym bonusem dla grupy jest darmowy pobyt dla organizatora oraz kierowcy.