Imprezy integracyjne w górach

na imprezy firmowe hotel beskidzki raj zawoja
Hotele, pensjonaty, kwatery na wyjazd firmowy w góry
20 kwietnia 2015
Zawoja zaprasza na tanie imprezy integracyjne
20 kwietnia 2015
 

Imprezy integracyjne w górach

Wycieczki firmowe oraz imprezy to doskonała odskocznia od codziennej rutyny i presji. To również świetny sposób na integracje pracowników i stworzenie zgranego teamu! Podczas takiego wydarzenia powinien być czas zarówno na zabawę, jak i na przeprowadzenie szkolenia. Imprezy integracyjne w górach dają także możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. W górskich okolicznościach przyrody sprawdzą się zabawy teambuldingowe. Aby wyjazd firmowy był w pełni udany niezbędna jest również wygodna baza noclegowa, z udogodnieniami dla firm. Taki jest właśnie Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka – idealny na imprezy firmowe! Położony jest w malowniczej miejscowości Zawoja, tuż u stóp Babiej Góry.

 

Udogodnienia dla firm w Ośrodku Wypoczynkowym Zawojka

Nasz Ośrodek dysponuje bogatym wyposażeniem. Dla firm przygotowaliśmy zaplecze multimedialne, które jest niezbędne do przeprowadzenia efektywnego szkolenia. Wygodna sala z telewizorem, rzutnikiem oraz nagłośnieniem stwarza świetne warunki do podnoszenia kwalifikacji pracowników, a słodki poczęstunek podczas szkolenia umili ten czas.

Imprezy firmowe w góralskim klimacie

Nie samym szkoleniem człowiek żyje, wieczorem przychodzi czas na zabawę! A co Was czeka na takiej imprezie? Na pewno będzie suto zastawiony stół, ponieważ Ośrodek Zawojka ma własne zaplecze gastronomiczne i serwuje pyszne dania. Wybór menu jest szeroki, z pewnością znajdziecie potrawy, które przypadną wam do gustu. Dobra impreza firmowa nie może obejść się bez muzyki, dlatego będzie DJ! Zagra Wasze ulubione przeboje i poprowadzi zabawy integracyjne. Dla tych, którzy lubią folklor możemy zorganizować występ kapeli góralskiej, oraz góralskiego wodzireja – z nimi zabawa, że hej!

Atrakcje podczas wyjazdu firmowego

Budowanie zespołu nie jest łatwe ale mogą pomóc w tym różnego typu atrakcje teambuldingowe. Zorganizujemy dla Was gry terenowe, jazdę jeepem w terenie czy paintball. Tego rodzaju aktywności wymagają pracy w zespole i nauki wspólnego działania. Zimą idealne będą zawody na śniegu, czyli po naszemu – Na Zawoju Śpasy! Będą liczne konkurencję, jak na przykład „po ścianach do chaty”. Czeka Was wiele niespodzianek i przysłowiowa kupa śmiechu! Dla miłośników aktywnego spędzania czasu również coś mamy. Będąc w górach obowiązkowo trzeba zdobyć jakiś szczyt, a tych w Beskidach nie brakuje! Możecie wspiąć się na słynną Babią Górę, lub wjechać kolejką krzesełkową na Mosorny Groń

Jak widać u nas atrakcji nie brakuje. Stwarzamy idealne warunki do rozwoju podczas szkolenia oraz do świetnej zabawy i integracji. Polecamy Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka na imprezy firmowe i integracyjne!