Imprezy integracyjne w Zakopanem i na Podhalu

Firmowe wyjazdy integracyjne w Pieninach, Szczawnicy, Niedzicy
20 kwietnia 2015
na imprezy firmowe hotel beskidzki raj zawoja
Hotele, pensjonaty, kwatery na wyjazd firmowy w góry
20 kwietnia 2015

Tatry jedyne w Polsce góry o charakterze alpejskim, urzekają sięgającymi pod niebo skalistymi szczytami, górskimi dolinami kryjącymi polodowcowe stawy i unikalną roślinnością. Wszystko to sprawia, że są to doskonałe tereny do uprawiania wszelkich form turystyki aktywnej – od imprez integracyjnych z adrenaliną aż po spokojne góralskie biesiady.Podhale to jedno z najbardziej znanych i najlepszych miejsc na imprezę integracyjną w górach. Teren ten znajdujący się najbliżej Tatr i nazywany Skalnym Podhalem to urokliwe miejsce, do którego serdecznie zapraszamy.

Atrakcje na wyjazd firmowy w górach

Urzekająca jak zwykle znana przez wszystkich zimowa stolica Polski – Zakopane. Oferuje ona na imprezę integracyjną w górach, mnóstwo wyciągów i deptaków. Tętni także klejnotami na Szlaku Architektury Drewnianej.

Okoliczne miejscowości mu nie ustępują poszerzając swoją ofertę turystyczną o coraz to nowe atrakcje na imprezy integracyjne w Zakopanem. Wyciągi, szkółki narciarskie, czy też inne proste, a jednak zachwycające pomysłowością miejsca na biesiady czy wypoczynek. Jest to dostępne nie tylko podczas wyjazdów firmowych, ale i w czasie weekendów.

Białka czy Bukowina Tatrzańska, zapraszają Państwa na wyjazdy integracyjne w Zakopanem!

Magia Tatr sprawia, że organizacja imprez firmowych, w stylowych i kameralnych pensjonatach, to raj. Po prostu zażyj czegoś takiego jak teambuilding Zakopane. W tyle nie pozostaje wysoko położone Murzasichle i Ząb, w którym nie tylko ze względu na położenie można zorganizować wyjazd firmowy na wysokim poziomie. Podobnie jak Murzasichle, tak i wieś Ząb proponuje integracje w miejscu, gdzie mieszkańcy pozostali do dziś wierni pierwotnym tradycjom rolniczym i pasterskim.

A więc w drogę na eventy w Zakopanem! Specjalnie dla Was organizujemy najlepsze imprezy integracyjne. Nasza oferta Państwa nie zawiedzie.

 Ciekawostka:

Będąc na Podhalu oprócz Zakopanego, Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej, Murzasichla i Zębu, uwagę należy zwrócić również na Nowy Targ, gdzie w sierpniu każdego roku odbywa się Jarmark Podhalański – impreza m.in. promująca tradycyjne rzemiosło i rękodzieło. Warto też zajrzeć do Bukowiny, gdzie w sierpniu organizowane są Sabałowe Bajania. Imprezy góralskie obejmują m.in.: ogólnopolski konkurs gawędziarzy, wystawy prac twórców ludowych oraz degustacje potraw regionalnych.

Organizacja imprez integracyjnych podczas pobytu w Zakopanem, to także okazja na poznanie regionalnej kuchni. Charakterystycznym dla tych terenów jest oscypek, czyli ser przygotowany z mleka owczego. W 2007 roku zaczęto chronić jego nazwę, jako polskiego produktu regionalnego.