Imprezy integracyjne Zakopane 2021

Imprezy integracyjne w górach – integracja w Beskidach
27 lutego 2020
Ośrodek wypoczynkowy Zawoja
30 września 2020
Pokaż wszystkie

Narty na imprezie firmowej w Tatrach

Imprezy integracyjne Zakopane 2021

Każda firma potrzebuje integracji pracowników, aby zgodniej i efektywniej wykonywali swoje zadania. Do tego dochodzą też szczególne okoliczności – rocznice, wspólne sukcesy, czas świąteczny. To wszystko doskonałe momenty na imprezę integracyjną. Dobrze jest, gdy można wszystkich zabrać na wyjazd np. w Tatry, do Zakopanego, aby złapali trochę oddechu i nacieszyli oczy pięknymi widokami.

Impreza integracyjna w górach

Zapraszamy na imprezy integracyjne w górach, które organizujemy dla grup od wielu lat. Jednym z najbardziej polecanych miejsc jest oczywiście Zakopane. Liczne atrakcje podczas imprezy dla pracowników dostało tu już wiele grup. Firmowe spotkania w tym podhalańskim miasteczku to niezapomniane wrażenia, rześkie powietrze i góralska energia. Nasze grupy otrzymują wyjazd z opracowanym programem atrakcji, który można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Zakopane to serce polskich Tatr. Miasto tętni życiem nie tylko z powodu ruchu turystycznego. Przyciąga również sportowców i kibiców. Tatry to raj dla narciarzy i wspinaczy. W Zakopanem nie brakuje też spacerowiczów i imprezowiczów. Nieustanny gwar kumuluje się na Krupówkach, gdzie oprócz zakupu pamiątek można również zasmakować lokalnych specjałów. Wyjazdy integracyjne do Zakopanego to zawsze dobry pomysł.

Wycieczki w góry na imprezie firmowej 2021

Jakie atrakcje na Was czekają w Zakopanem?

Imprezy integracyjne w Zakopanem mogą odbywać się o każdej porze roku. Góry są wspaniałe i latem, i zimą, a jesienią i wiosną szczególnie urzekają paletą sezonowych barw. Atrakcji nie brakuje przez cały rok. Spacery dolinami, wycieczki górskie, przejażdżki konne i na skuterach śnieżnych, kuligi i gry terenowe – to zawsze ładunek nowej energii i początek wspólnej przygody. Jak wiadomo, ludzie integrują się we wspólnym działaniu i zabawie.

Impreza integracyjna to wspólnie spędzony czas, nieformalne rozmowy, poznawanie się grupy w sytuacjach innych niż codzienna rutyna. Zakopane pozwala zorganizować czas dla osób o różnych potrzebach. Bardziej aktywni ruszą górskim szlakiem lub wybiorą się na narty. Spragnieni spokoju mogą udać się na wycieczkę doliną górskiego potoku albo na wypoczynek do parku wodnego. Atrakcje w Zakopanem zadowolą każdego gościa.

Wycieczki piesze na imprezie integracyjnej w Tatrach 2021

Biesiadowanie w zakopiańskim stylu

Impreza integracyjna nie może obyć się bez smacznego jedzenia. Atrakcje czekają również na stole. Góralska kuchnia zadowoli każdego – jest zbudowana na lokalnych smakach i podgrzana podhalańskimi trunkami. Tatry słyną zwłaszcza z oscypka, ale górale potrafią też przyrządzić wspaniałego pstrąga, znakomitą kwaśnicę, różne rodzaje mięs i warzywa na wiele sposobów. Dlatego firmowe posiedzenia w Zakopanem to smakowita uczta i prawdziwa impreza.

Biesiady góralskie to prawdziwe atrakcje nie tylko ze względu na jedzenie. Ucztom towarzyszy zwykle góralska muzyka, od której już niedaleko do hucznej imprezy. Klimat imprezy integracyjnej zbuduje też wieczorne ognisko – prawdziwa watra z pieczeniem kiełbas. Dzień pełen atrakcji zakończony wesołą kolacją przy ogniu – taka integracja to tylko w górach! Zapraszamy na wyjazdy, które organizujemy w Zakopanem już w najbliższym czasie.

Dla tych, którym Zakopane jest już znane oferujemy imprezy integracyjne w Beskidach, gdzie posiadamy własną bazę noclegową oraz organizujemy atrakcje dostosowane do indywidualnych potrzeb gości.

Zakopiańskie oscypki na imprezie firmowej

Kulig w Zawoi