Zimowe imprezy integracyjne – Zakopane!

Integracja w górach – jak zorganizować dobrą imprezę?
20 kwietnia 2015
27. Babiogórska Jesień w Zawoi za nami!
20 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie

Kulig w Zawoi

Na zimowe imprezy integracyjne –  Zakopane!

Zimowe imprezy integracyjne czas rozpocząć. To wyjątkowa dla miłośników gór! Czas na imprezy integracyjne Zakopane! Jesień i polskie, tego roku jakże bogate, babie lato jest już historią! Przyszedł czas, dla ludzi, którzy łapiąc bakcyla miłości do gór lubią trochę ruchu, szaleństwa i nieobca jest im podczas imprezy integracyjnej w zimie matka adrenalina!

Wielu szuka zimy w Alpach, pomijają to co mogą znaleźć w polskich Tatrach! Wszyscy myślą,że jak polskie stoki, to kiepska kolejka i niedoświadczeni narciarze! I tu tkwi błąd? Dlaczego by nie wyjechać na integracyjną olimpiadę!? Na takie imprezy integracyjne to tylko do Zakopanego, ot tak! Dla twardzieli? Można by rzec, że dla każdego. Bo jeśli wielobój, albo rzut kulą śnieżną, czy zawody o bałwana wyjazdu, nie przypadną do gustu, możemy spotkać się na kuligu, a wówczas zimowy wyjazd firmowy przy blasku pochodni! Rytm? Dzwonki sań, do tego delikatny mrozik pod kłodami i śniegiem muśnięte kożuchy… Tempo narzuci, mężczyzna w baranicy… Na potrzeby okazji zrzuci ją, na dancing przy kominku w regionalnej karczmie!

Wyjazdy firmowe do Zakopanego pełne adrenaliny

Szukasz adrenaliny? Może skutery śnieżne, środek niezawodny, do przemieszczania sie po górskich, śnieżnych otchłaniach! Nie zobowiązuje do stania w korkach i pozwala wyładować emocje! Dla tych z Państwa, którzy pokochali filmy rodem z Alaski, polecamy zimowe wyjazdy w tle z psim zaprzęgiem, specjalne trasy, dzikości są nieprzewidywalne, jak polscy drogowcy, od których można być tam kompletnie niezależnym!

Jeśli jednak postawić na tradycje, to stoki zapraszają swoją bogatą ofertą wszystkich uczestników imprez integracyjnych w Zakopanem. Snowboard, czy też szusowanie między smreczynami nie stanowi problemu! Dla tych z Państwa, dla których istotną wartością podczas takiej imprezy integracyjnej jest spokój i cisza polecamy ski – touring – pozyskanie bezpośredniego kontaktu z przyrodą i cudownymi krajobrazami, gratis!

Wiadomo, czasy teraz niepewne, ale dlaczego nie na lód!? Powspominać podczas takiego wyjazdu integracyjnego czasy dzieciństwa i z gracją poślizgać się po przeźroczystej tafli. Gdyby jednak jakaś część ciała ucierpiała, termy pozwolą na reaktywacje! Spragnieni czegoś nowego, a niewymagającego wysiłku? Może podczas imprezy integracyjnej w Zakopanem – na rakiety śnieżne!? Bez wahania poradzi sobie każdy uczestnik imprezy integracyjnej na Podhalu zimą.

Na takie i inne atrakcje zapraszamy podczas imprezy integracyjnej w górach! Zima zła, nie musi być, starczy jedynie, aby zimowy wyjazd firmowy, był dobrze zorganizowany, bogaty w atrakcje! Nie musi odbywać się w Alpach by poczuć adrenalinę, może być klimatycznie i patriotycznie! Zatem miłośnicy gór, kochankowie zimy – do boju! Czym prędzej na imprezę integracyjną w zimie, tylko w górach, tylko z nami! Sprawdź nas.