Imprezy integracyjne w Zawoi, Żywcu, Korbielowie lub Tresnej

Pogoda w górach na wyjazdy firmowe w Tatry i inne szczyty
20 kwietnia 2015
Integracja w górach – jak zorganizować dobrą imprezę?
20 kwietnia 2015

Czy Beskid Żywiecki jest dobry na imprezy?

Beskid Żywiecki to niezwykle malownicza część Beskidów, na pograniczu dwóch regionów Śląska i Małopolski. Pomiędzy pasmami Beskidu Śląskiego i Małego rozciąga się Kotlina Żywiecka ze zbudowanym na rzece Sole zbiornikiem wodnym, zwanym jeziorem Żywieckim, które zamyka zapora w Tresnej. Imprezy integracyjne w Beskidzie Żywieckim, to możliwość korzystania ze wspaniałych warunków przyrodniczych i baz turystyczno – rekreacyjnych, z których korzystamy organizując wyjazd firmowy do Zawoi lub Żywca. Imprezy integracyjne w Zawoi lub Żywcu to zabawa do rana!

Atrakcje na imprezy

Beskid Żywiecki to drugie co do wysokości Pasmo Górskie w Polsce. Znajduje się tutaj góra o alpejskim zarysie –  Babia Góra (1725), a u jej stóp złożona została malownicza i bogata w walory kultury ludowej – Zawoja – jedna z najdłuższych i największa – wieś w Polsce.  Zawoja to wciąż nie odkryta kraina. Znają ją przede wszystkim młodzi turyści przyjeżdżający tutaj na zorganizowany wypoczynek: zieloną szkołę, kolonię czy zimowisko.

Region ten także znakomicie nadaje się na organizacje imprez firmowych połączonych z atrakcjami na bystrej wodzie, w nietypowym muzeum i w niezwykłym plenerze, pośród rozpościerającej się wokół połaci zieleni i wzniesień. Można tu nie tylko wylegiwać się na słonecznej plaży, ale żeglować i wędkować. Dla tych z Państwa, dla których takie formy wypoczynku przeszły do lamusa, proponujemy windsurfing albo i. . . powiew regat. Na wyjazd firmowy w góry – genialne! Nikt, kto zdecydował się na imprezy integracyjne w Zawoi, nie wyjechał z niej rozczarowany.

Coraz większą popularnością na imprezy firmowe i wycieczki turystyczne cieszy się położony u stóp Pilska – Korbielów, który wyróżnia się dobrą bazą narciarską.

Beskid ten jest rajem, dla osób zakochanych w klimatach małych, cichych karczm, w której grają skrzypce i podają regionalną kuchnie, a atmosfera sprzyja lepszemu poznaniu i wspomnieniom. A takich na wyjeździe firmowym w górach nie brakuje. Goszcząc naszych Klientów na terenie Beskidu Żywieckiego nie omieszkamy z nimi odwiedzić obiekty o niezwykłych walorach artystycznych –  Karczmę  Rzym i Zamek „Mały Wawel” w Suchej Beskidzkiej, gdzie czuć tchnienie, Twardowskiego, a Białe Damy zapraszają! Nie straszą 😉 W Żywcu na naszych Gości czeka Hotel*** z bardzo dobrym zapleczem sportowo-konferencyjnym. Zawoja to jeszcze mało znana miejscowość na imprezy integracyjne, dlatego w pełni polecamy ją na wyjazdy integracyjne, aby poznać to co jeszcze mało znane i oryginalne.

Imprezy integracyjne Zawoja

Jednym z ciekawszych miejsc na organizacje imprezy integracyjnej w Beskidzie Żywieckim jest Zawoja. Słynie jest z Babiej Góry, na którym sabaty miały czarownice i tradycyjnych regionalnych chustek – zawojek. Od tych chustek prawdopodobnie zaczerpnięto nazwę tej najdłuższej i największej wsi. Także od nazwy tejże chustki ZAWOJKI swoją nazwę wzięła grupa folkorystyczna specjalizująca się w góralskiej oprawie imprez – GRUPA ZAWOJKA.

Ciekawym miejscem w Beskidzie Żywieckim jest także muzeum Browaru w Żywcu. Określa się je jako najbardziej nowoczesne i największe tego typu muzeum w Polsce. Oferuje ono dla pełnoletnich zwiedzających możliwość degustacji piwa. Muzeum jest jednym z obiektów Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego oraz tzw. punktem kotwicznym na Europejskim Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego.

W Beskidzie Żywieckim znajduje się Góra Żar – mekka paralotniarstwa. Paralotnie to jedna z naszych alternatyw na imprezy firmowe.

Impreza z konferansjerem

impreza firmowa w Zawoi