Red Bull Zjazd na Krechę wraca z atrakcyjną imprezą w góry!

Psie zaprzęgi w Zawoi. Czy czujecie zew natury?
19 kwietnia 2015
Pociąg retro Zakopane-Chabówka!
19 kwietnia 2015

Red Bull Zjazd na Krechę wraca z atrakcyjną imprezą w polskie góry! Pokonaj ograniczenia prędkości na zakopiańskim stoku. Możesz spróbować swoich sił i wystartować w eliminacjach, których ostatni i najliczniejszy etap odbędzie się 25 lutego w Zakopanem.

Pamiętajcie, tu nie wystarczy dobrze jeździć – trzeba się odważyć zjechać ponad 4 km trasę na krechę i to w kilka minut! Kto pierwszy, ten lepszy!

Poza eliminacjami na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem, odbędą się również dwie dodatkowe imprezy w Krynicy i Szczyrku. Finał Red Bull Zjazd na Krechę odbędzie się w Tatrzańskiej Łomnicy, w niedziele 26 lutego.

Zawody narciarskie, Red Bull Zjazd na Krechę są świetną na imprezą w Zakopanym, dla wszystkich powyżej 16 roku życia, potrafiących jeździć na nartach lub desce i chcących poczuć dreszczyk emocji, pokonując tą wymagającą trasę. W ramach zawodów narciarskich, zostaną nagrodzeni: zwycięzca zjazdu finałowego w klasyfikacji generalnej oraz zawodnicy, którzy osiągną najlepszy wynik w czterech kategoriach: najlepszy narciarz, najlepsza narciarka, najlepszy snowboardzista, najlepsza snowboardzistka.