Konferansjer na imprezy w górach

Impreza firmowa w górach – Beskidy!
5 lipca 2016
Imprezy integracyjne w górach – integracja w Beskidach
27 lutego 2020
Pokaż wszystkie
konferansjer an imprezy w górach

Piotr Jezutek

Konferansjer na imprezy w górach musi łączyć kilka różnych sfer: od humoru przez wiedzę po umiejętność stworzenia odpowiedniego klimatu. Piotr Jezutek, członek TRYBAŁA TEAM to góral z dziada-pradziada, tworzy z tych teoretycznie odległych cech spójną całość. Efekt to zazwyczaj autentyczny zachwyt gości tym, jak prowadzi spotkania firmowe, biznesowe czy też pokazy produktowe. .

Kpiarze, z lekkim przymrużeniem oka mówią, że konferansjer powinien być jak dobry biustonosz: teoretycznie niepotrzebny, ale niezbędny do utrzymania całokształtu. W tym przypadku – imprezy! Prowadzenie firmowego spotkania lub jakiegokolwiek eventu – od biznesowych po rodzinne – wymaga niemałych umiejętności personalnych. Dobry konferansjer wprowadzi nieco humoru, ale też skoncentruje uwagę uczestników na temacie. Będzie widoczny, ale nie musi być gwiazdą spotkania. Konferansjer nie może się lansować, ale powinien pełnić rolę cichego lidera podczas imprezy firmowej.

Kim jest Piotr Jezutek?

Człowiek-orkiestra, członek naszego zespołu, prawdziwa skarbnica wiedzy o babiogórskiej gwarze, kulturze regionalnej i wszystkim, co ważne dla regionu Beskidów. Unikat, który imprezy firmowe w górach zamienia ze standardowych spotkań biznesowych w tętniące życiem zabawy. Niekwestionowany popularyzator regionu Żywiecczyzny, który siłą przyzwyczajenia dorzuca co kilka fraz charakterystyczne, babiogórskie “hej!”. Wulkan energii, kopalnia pomysłów, oaza spokoju, a przede wszystkim prawdziwy góral, który mieszczuchów zaraża klimatem realiów Beskidów.

Związany z Zawoją. Kiedy wraz z grupą nastolatków z Podbeskidzia był laureatem kolejnych konkursów dla talentów artystycznych żartowano, że gdy atmosfera – mówiąc kolokwialnie – “siada”, Piotr zaczyna mówić gwarą. I nagle nastrój się zmienia!

Jako nasz konferansjer na imprezy w górach łączy wszystkie swoje talenty, które w przeszłości owocowały różnymi zajęciami. Był dziennikarzem radiowym, współpracował z instytucjami kulturalnymi, kierował Miejskim Ośrodkiem Kultury w Suchej Beskidzkiej.


Zakres usług jako konferansjer

Jako wodzirej na imprezy w górach, Piotr Jezutek nie tylko wprowadzi uczestników w odpowiedni klimat zabawy i zadba o prawidłowy przebieg spotkania. Zapewnia zarówno obsługę dużych eventów jak i kameralnych wieczorów czy bardziej klimatycznych spotkań dla węższego grona uczestników. Zapewnia program własny oraz możliwość elastycznego dostosowania atrakcji do oczekiwań Gości imprezy.

Usługi wodzirejskie obejmują m.in.:

  • imprezy firmowe
  • festyny i bankiety
  • śluby i wesela
  • uroczyste kolacje
  • spotkania z atrakcjami

Zapewniamy atrakcyjny cennik usług, elastyczność w zakresie wszelkich ustaleń oraz nieograniczone pokłady wiedzy, energii i humoru – cech charakterystycznych Piotra Jezutka.

Jeśli chcesz, by Twoja impreza w górach była prowadzona przez człowieka z TRYBAŁA TEAM, który regionalną gwarą mówi jak nikt inny – zadzwoń lub napisz do nas. Zapytaj: o wolny termin, plan imprezy czy cennik usług – zapewniamy klimat, jakiego nie zapomnisz!

Piotr Jezutek


+48 501 568 679

jezutek@gmail.com


 
https://youtu.be/egLMRkwA0Co
 
 
 
https://youtu.be/egLMRkwA0Co