Na event – Marcówka!

Imprezy integracyjne w Beskidzie Śląskim
23 grudnia 2015
Impreza firmowa w górach – Beskidy!
5 lipca 2016
Pokaż wszystkie
harnasie w bacówce

Bacówka w Marcówce

Zapraszamy na folk – ciekawą imprezę firmową w Bacówce!


Na czym polega niezwykłość TEJ imprezy firmowej?

Jesteście WY, niebo no limit, zielona trawka i góralskie śpasy . . .  a i to nie wszystko!


Bacówka, której właścicielem jest Harnaś Staszek prowadzi m. in. działalność edukacyjną, ale przede wszystkim otaczający ją piękny i malowniczy teren jest doskonałym miejscem na imprezy plenerowe.

Organizujemy tu wyjazdy firmowe wraz z noclegami i wyprawami jeepami oraz eventy, pikniki oraz m. in. coroczną największą otwartą imprezę plenerową w okolicy – Rąbanicę – lipiec/sierpień.

Bacówka od kilku lat jest siedzibą Bractwa Zbójników spod Babiej Góry – stowarzyszenia na rzecz rozwoju kultury babiogórskiej. Bacówka to świetne miejsce na imprezę plenerową.

Bardzo dobrze dostępne komunikacyjnie (około 1 h drogi od Krakowa), z klimatem i pięknymi widokami na Beskidy z Babią Góra na czele.

Proponujemy imprezę firmową, w której nie tylko chodzi o zwiedzanie “królestwa” Harnasia Staszka, ale i świetne miejsce by organizować zabawy integracyjne! 

Integracyjne wszystko – impreza firmowa po Góralsku!


Impreza prowadzona jest przez Góralskiego Konferansjera, który m. in. prowadzi konkursy zbójeckie:

„Wyciskanie jajek ” – konkurencja polega na odbijaniu się na dmuchanych rurach. Wszystko na czas, śmiech, dobra zabawa!
„Po skrzynkach, do karczmy!”– wszystkie drogi prowadzą do karczmy, Dla zwycięzców. W nagrodę, może nasz prowadzący, zza pazuchy wytrzaśnie, coś zza baru !
„Po sianach do chaty” – konkurencja polega na spacerze z ostrwią, przymocowaną do uczestnika. Wszystko to przy udziale, zgranej kompanii, która napnie bądź poluzuje liny. Na czas i dla relaxu!
„Spływ Dunajcem, po trawce”–  dostajecie tratwę, i to Wy jesteście flisakami ! Waszym zadaniem jest, płynąc zielonym nurtem bystrej trawy, odpychać się jak najszybciej i jak najzgrabniej.
“Rzut worem na odległość” – olimpiada nie może obejść się bez rzutów na odległość. Ciężki worek do rzucania. Trenujcie już w domu! Albo lepiej nie…
Strzelanie z łuku” – stanowisko strzeleckie
“Narty dla Trzech” – trzy osoby na jednej parze nart. Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe!
i inne… jak np: “Na zbója na schwał”

Zapraszamy na folk – ciekawą imprezę firmową w Bacówce!