Jesienne imprezy integracyjne w Zakopanem!

Rajd Podróżników i Pieniny. Góry pełne atrakcji i imprezy
20 kwietnia 2015
Imprezy integracyjne w Szczyrku, Wiśle i Ustroniu!
20 kwietnia 2015

Imprezy integracyjne w Zakopanem to już tradycja. A skoro tradycja, to staropolskim obyczajem, kiedy na zimę jeszcze nie pora, a na lato zbyt chłodno. . .

Pragniemy, aby każda chwila, która zbyt gorąca i napięta ostygła wraz z podmuchem górskiej fali. Dlatego też zapraszamy na integracje w Zakopanem jesienią. Ona to sprawi, że zrzucą Państwo niczym liście z drzew stres, a ciepło jakie uderzy od rozpalonego wspólnymi siłami ogniska ociepli każde skamieniałe stosunki i rozpędzi czarne chmury, klarując atmosferę.

Zapraszamy na imprezy firmowe w Zakopanem!

Babie lato, w górach to ostatki lata przed zimą. Ciepłe podmuchy halnego, zapraszają na wędrówki po krętych szlakach, gdzie pożółkły jawory i dojrzała jarzębina. Nieco chłodniejsze wieczory sprawią, że chętnie skorzystają Państwo podczas swojej imprezy integracyjnej w Zakopanem z uroków, jakie niosą ze sobą małe – drewniane, opalane kominkiem, okraszone góralską nutą – karczmy; gdzie coś na ząb i coś dla ducha.
Imprezy integracyjne, pośród jesiennej palety barw, mogą być równie fascynująca jak wyjazdy integracyjne do Zakopanego w zimie.

Z gór melodia popłynie, a z podmuchem wiatru do Państwa spłynie siła by przetrwać zimowe szaleństwa, nie tylko te na stoku,ale i walce z rutyną.
Zapraszam jesienią pod Giewont! Aż kusi, by wybrać się na imprezy integracyjne w Zakopanem.