Integracja w górach – jak zorganizować dobrą imprezę?

Imprezy integracyjne w Zawoi, Żywcu, Korbielowie lub Tresnej
20 kwietnia 2015
Zimowe imprezy integracyjne – Zakopane!
20 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie

Impreza z konferansjerem

Wyjazdy integracyjne są istotnym elementem jednoczącym każdą kadrę. Przyjęło się, że integracja w górach jest istotnym elementem scalającym każdy wspólnie pracujący zespół.

W każdej firmie powołuje się ludzi otwartych i kompetentnych, którzy prócz obowiązków zawodowych zorganizują wyjazd integracyjny dla pracowników. Takie wyjazdy integracyjne w góry czy na Podhale, mają za zadanie odstresować się, poznać i wspólnie pobawić.

Imprezy integracyjne pełne atrakcji

Każde miejsce, jak i pora są perfekcyjne na wyjazd firmowy. Mogą to być zaciszne miejsca, które profesjonalne firmy eventowe wypełnią różnorakimi atrakcjami. Atrakcje na takiej imprezie firmowej w Zakopanem czy też w Szczawnicy, to dla każdego coś ciekawego od quadów aż po konkursy integracyjne. Integracja w górach może mieć bowiem różne oblicza.

Zależnie od tego, co wybierzecie na Waszą imprezę integracyjną, będziecie mogli zadbać o kondycję fizyczną, pojeździć na nartach. Ciekawą formą rozrywki podczas takiego wyjazdu firmowego może stać się też paintball czy zimą kulig z pochodniami. Pozwoli to na wyjście zza biurka, poznanie ludzi z innych działów, zrelaksowanie się i pokazanie się z jak najlepszej strony.

Integracja w górach – to się opłaca

Takie wyjazdy firmowe w góry i nie tylko pozostawiają wiele pozytywnych wspomnień, ale i pozwalają załadować wyczerpane pracą akumulatory. Badania potwierdzają, że wyjazdy integracyjne przekładają się na późniejsze wyniki. Dlatego też wiele firm kilka razy do roku organizuje takie wyjazdy, w trosce o swoich pracowników i efekty ich pracy.