Ośrodek wypoczynkowy Zawoja

Imprezy integracyjne Zakopane 2021
26 września 2020

Ośrodek wypoczynkowy Zawoja

NA IMPREZY INTEGRACYJNE I NIE TYLKO

U podnóża Babiej Góry, królowej Beskidów, rozciąga się malownicza miejscowość Zawoja. Wspaniała, czysta przyroda, urlopowy spokój, smakowite potrawy i towarzystwo górali kultywujących stare tradycje – to wszystko składa się na udany pobyt. Ośrodek Wypoczynkowy Jodła położony w tym otoczonym przez góry miejscu zaprasza gości o każdej porze roku. Dysponujemy miejscami zarówno dla grup, jak i dla turystów indywidualnych.

Ośrodek Wypoczynkowy Jodła dla grup

Ośrodek Wypoczynkowy Jodła to duży obiekt przystosowany do potrzeb grup. 50 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami zapewni nocleg standardowej grupie autokarowej. Do dyspozycji gości są również: sala do tenisa stołowego, sala telewizyjna i świetlica z kominkiem. W kuchni czekają na gości smaczne, domowe posiłki, w tym śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego. Ośrodek położony jest w dolinie potoku Mosorczyk, co stanowi o szczególnej atrakcyjności tego miejsca. Dom posiada wszelkie kwalifikacje do organizowania wypoczynku dzieci i młodzieży

Obiekt noclegowy w Zawoi dostosowany do dzieci i młodzieży

Dla grup młodzieżowych Ośrodek Wczasowy Jodła jest wymarzonym miejscem na wypoczynek blisko natury. Dom jest dobrą bazą wypadową do wycieczek w góry i gier terenowych. Grupom dzieci można ciekawie zorganizować czas przez prowadzenie zawodów i zabaw na świeżym powietrzu. Dorośli odwiedzający ośrodek wypoczynkowy “Jodła” docenią ciszę i spokój oraz możliwość przyjemnego spaceru wzdłuż szemrzącego potoku.

Atrakcje Zawoi w pobliżu Ośrodka Jodła

Zawoja zaprasza turystów w każdym wieku. Zielone szkoły, zielone przedszkola, kolonie, wycieczki szkolne, zimowiska, imprezy firmowe i okolicznościowe – to wszystko stała oferta dla naszych gości. Dokładamy wszelkich starań, by dopasować ją do potrzeb grup przebywających w Zawoi, a równocześnie zachować atrakcyjne ceny. Pobyt w Zawoi oznacza aktywny wypoczynek lub spokojny oddech od zgiełku miasta, wycieczki górskim szlakiem lub spacery malowniczą doliną, zdobycie Babiej Góry lub podziwianie jej masywu z dołu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Babia Góra

Ośrodek Jodła dla gości indywidualnych

Dla gości indywidualnych przygotowaliśmy specjalne apartamenty. Spełnią one oczekiwania rodziny, paczki znajomych i niewielkiej grupy. To samodzielne mieszkania z pełnym wyposażeniem. Ładne pokoje zapewniają regenerujący wypoczynek. Do dyspozycji gości oddano również salon telewizyjny, kącik kawowy, salę ping-pongową, miejsce na ognisko, salę kominkową oraz oczywiście parking. Oferta obejmuje pobyt z wyżywieniem, które serwuje nasza domowa kuchnia.

Jodła jest to miejsce idealne dla osób lubiących aktywny wypoczynek i tych, które lubią relaksować się blisko natury. Ilość atrakcji i bliskość Babiogórskiego Parku Narodowego zapełni każdy dzień pobytu w naszym ośrodku. Aby skorzystać z naszej oferty skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 33 307 04 46 lub napisz maila na: biuro@trybala.com.pl