Przyjedź na imprezy integracyjne do Szczyrku, Ustronia, Wisły

Imprezy integracyjne Beskid Sądecki – Krynica Zdrój, Muszyna
20 kwietnia 2015
Imprezy w Wiśle. Beskidzki Piknik Country “Wiślaczek Country”
20 kwietnia 2015
Pokaż wszystkie

Panorama Wisły

Imprezy integracyjne Szczyrk

Szczyrk jest najbardziej rozpoznawanym miejsce na imprezy integracyjne w tym Beskidzie, lecz w tyle nie pozostają Wisła i Ustroń.

Krótko rzecz ujmując: miasto i gmina w województwie śląskim, w powiecie bielskim. Miejscowość o charakterze turystyczno – wypoczynkowym.

Każdy pragnący kontaktu z przyrodą, czystego powietrza, kąpieli w krystalicznej górskiej rzece powinien przyjechać w Beskid Śląski. W sercu tego regionu znajdują się źródła rzeki Wisły, a wysokie partie gór porastają najpiękniejsze na świecie świerki istebniańskie. Z dala od szlaków turystycznych, w najbardziej zacisznych częściach lasu.

Imprezy integracyjne Beskid Śląski

Beskid Śląski to świetne miejsce na imprezę integracyjną w górach. Region posiada liczne wyciągi i trasy narciarskie, rozbudowaną bazę noclegową i gastronomiczną. Do zwiedzania oczywiście skocznie narciarskie, trasy biegowe, liczne uzdrowiska czy też muzea. Świetne miejsce na każde wyjazdy firmowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W Beskidzie Śląskim wyróżnia się m.in. malowniczo położone uzdrowisko Ustroń z różnorodną bazą noclegową- idealne na imprezę w górach. Znana Wisła także stanowi wspaniałą propozycję dla miłośników aktywnego wypoczynku – poczytaj więcej. Można pojeździć konno, popływać kajakiem czy też wyładować się na hali sportowej. Druga Zimowa stolica Polski, czyli Szczyrk to najlepsza baza na imprezy narciarskie. Trzeba przyznać, że jadło w tutejszych licznych karczmach smakuje wyśmienicie. Nasz Klient na pewno go spróbuje np. po trudach całodziennych zajęć na stoku narciarskim. Organizowany przez nas impreza firmowa w Wiśle lub Szczyrku nie odbędzie się bez wizyty w słynnym barze „U Bociana” czy wycieczki na skocznie im. Adama Małysza, a może i też na nową wersje Skalite?

Ciekawostki

Jeśli jesteś smakoszem, który ceni naturalne produkty i przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, wybierz się w kulinarną podróż. Czekają na Ciebie kwaśnica, placki ze szpyrkami, pstrąg po góralsku, borowiki z patelni – prawdziwa rozkosz dla amatorów i profesjonalistów. To tutaj znajdziecie owcze sery wyrabiane w wysoko położonych bacówkach, wspaniałe wędliny powstawania tutejszych specjałów, możesz własnoręcznie ubić masło, zmielić zboże na żarnach i wziąć udział w tradycyjnym pieczeniu chleba.

Beskid Śląski to również miejsce, gdzie szybciej wraca się do zdrowia, a ciało i umysł łatwiej uwalniają się od stresu, dlatego też jest to świetne miejsce na imprezy integracyjne. Uzdrowiskowe tradycje Ustronia mają ponad 200 – letnią historię, a tutejsze solanki należą do najlepszych w kraju. Również pozostałe miejscowości mają wspaniały mikroklimat i warunki do pobytów rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Bogata oferta ośrodków SPA, niezwykle rozbudowana baza zabiegów fizjoterapeutycznych i pielęgnacyjnych, park wodny i groty solne sprawiają, że dbanie o zdrowie i urodę staje się zmysłową przyjemnością.