Impreza integracyjna? Podpowiadamy: Szczawnica

Góry – najlepsze miejsce na świetne imprezy firmowe
4 marca 2013
Suski Zamek – cóż za miejsce na imprezy firmowe!
30 października 2014
Pokaż wszystkie

Szczawnica

Myślisz o jesiennej aurze sprzyjającej imprezom firmowym? Znów w firmie ktoś rzucił hasło i znów burza mózgów gdzie jedziemy? My podpowiadamy – Szczawnica!

Szczawnica jaką my znamy dziś – rozsławiała się w świecie od XIX wieku złożami wód szczawiowych. Jej zalety to niewątpliwie bogactwo czystego powietrza i korzystnego mikroklimatu. Każdy może zakosztować tu nie tylko regionalnego jadła górali znad Dunajca, ale przede wszystkim natury, która ukryła się w leśnych kompleksach siłę na powrót za biurko po udanej imprezie firmowej.
Szczawnica to baza noclegowa i centrum wypoczynku, dla poszukujących wypoczynku z całego kraju. Na szczawie górale wypiekali placki i gotowali potrawy stosowali jak lekarstwo na rożne dolegliwości – dlatego czy boli Cię głowa od przemęczenia, czy brakuje Ci harmonii przyjedz, zobacz, odpocznij!
Łagodny i korzystny mikroklimat oraz czyste górskie powietrze sprawiają, że od lat cieszy się renomą wśród gości przybywających w te tereny. Szczawnica leżąca w samym sercu Beskidu Niskiego.

Szczawnica i okolice na imprezy firmowe


Zapraszają tutaj nie tylko niezwykłe walory górskich okolic, a także okolica, która słynie jako zagłębie prawdziwego wypoczynku i dobrej zabawy. Jadąc w okolice Szczawnicy przyjeżdżają Państwo w piękne Pienińskie Tereny, a to Trzy Korony czekają na kolejnych turystów, Kamieniołom już gotowy na zabawy z linami a Dunajec w jesieni to również spływ pontonem lub tradycyjną tratwą.

Spływ Dunajcem to świetne urozmaicenie imprezy firmowej

Atrakcje na imprezy firmowe – spływ pontonami


To już od Państwa zależy, jak będzie wyglądać plan Waszego wyjazdu w Pieniny!
Warto zaznaczyć, że Szczawnica, to również dźwięki Kapeli i zdrojowa atmosfera! Aby wzmocnić się przed powrotem do szarej rzeczywistości można skosztować tutejszych wód – pomagających na przeróżne schorzenia są to m.in. wody „Stefan”, „Jan”, „Helena” „Józefina” oraz „Józef”! Zapraszamy do Szczawnicy! Zapraszamy w Pieniny! To Twoje miejsce na imprezę firmową!

spływ przełomem Dunajca Pieniny

Spływ Dunajcem to atrakcja dla każdego!