Wiosna, nie bez przyczyny stała się kobietą!

Imprezy integracyjne w Krakowie – cóż za zabawa!
19 kwietnia 2015
Biegiem do Szczyrku. Niezwykła impreza w Beskidzie Śląskim!
19 kwietnia 2015

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wiosna podjechała swoim zielonym rydwanem w nasze górskie okolice! My tymczasem, na dobre się z nią oswajając pragniemy przypomnieć, że skoro tulipany, to kwiatek,a jak jest taki podarek to musi być i okazja!

TAK! Dzień Kobiet! Góry – świetne miejsce, by określić to co Panowie czynią na co dzień i zorganizować wyjazd w góry z okazji Dnia Kobiet! Nie zapominajmy góry tętnią mnóstwem atrakcji na wyjazdy integracyjne, czy też małe co nieco nie tylko firmowe w dziczy, ale bez wątpienia cywilizowanej! Panom proponujemy, zabrać Panie nie tylko do górskiego SPA, ale na przykład wykazać się choćby nutką fantazji i pożeglować, oczywiście pontonem. Pofruwać, balonem i poszukać wielu innych atrakcji! 

Podobno Panowie walczą ostatnio o równouprawnienie. . .
Skoro team building w górach, to nie zapominajmy, że 10 marca to również Dzień Mężczyzny, zatem i dla Panów atrakcje niemałe! Samcze paintballowe bitwy, niczym sceny z batalistycznych filmów! Quady, jeepy i inne cacka by poczuć adrenaline, przy tym odreagować i pokazać się podczas takiego wyjazdu integracyjnego z jak najlepszej strony!! A na koniec biesiada, czyli w imię jedności i spójności – świętujmy wszyscy wraz!
Wiosna, bez wahania jest kobietą, zmienna, a do tego bogata w uroki! Jednak zawsze ubiera się w zielone cudeńka u najlepszych góralskich projektantów i pachnie oryginalną zieloną połacią trawy!

Cały nasz TEAM, życzy wszystkiego najlepszego wszystkim Paniom i Panom, zapraszając przy tym na niejeden wyjazd integracyjny, biesiadę góralską w góry! Zakopane, Szczyrk, Białka Tatrzańska, czekają na Was zawsze! Nie tylko od święta! Chociaż podobno dzień kobiety, jest przez cały rok 😉