WIECZORY TEMATYCZNE

Tanie imprezy w górach - przykładowe wieczory


Biesiada Góralska

from 900 zł / grupa

 

Dzień 1

Kiedy dzień już się kończy, a był pełen atrakcji w górach i niezapomnianych wrażeń na stokach, wieczorem przychodzi czas na integrację. W tańcu i przy suto zastawionym stole.

Tak wyglądają wieczorne imprezy w górach z TRYBAŁA TEAM w ramach góralskiej zabawy. Biesiada w górach doskonale sprawdzi się dla tych, którzy w Tatrach, Karkonoszach czy Pieninach chcą zorganizować ciekawy wyjazd integracyjny lub firmową zabawę, która połączy teambuilding, góralskie atrakcje i wypoczynek. Czego możecie się spodziewać? Będzie z pewnością najlepsza muzyka góralska. „Pod nogę” zagra Wam nasza kapela góralska. Taka taneczna impreza to gwarancja zabawy do białego rana i zadowolenia każdego uczestnika. Taka biesiada góralska da wielką satysfakcję.

Będzie również wodzirej. I to nie standardowy, a – oczywiście! – góralski. Poprowadzi lokalne zabawy, pozwoli poczuć jak wygląda prawdziwa biesiada na polskich szczytach. A gdy kapela góralska na chwilę odpocznie, zabawimy się wspólnie przy videokaraoke. Biesiada góralska będzie opierała się na klimacie Tatr czy Karkonoszy, ale można ją dostosować do Waszych potrzeb. Na Wasze życzenie biesiadę okrasimy występami profesjonalnych góralskich tancerzy. Mogą odwiedzić Was zbójnicy, którzy zakują co niektórych gości w dyby. Jesteśmy gotowi, by na waszej imprezie w górach zorganizować prawdziwy klimatyczny wieczór, którego atrakcją będzie góralska biesiada.