A może dobra zabawa w górach w Wiśle?

Imprezy na eventach firmowych w górach
17 lutego 2013
Pokaż wszystkie

Panorama Wisły

Miasto Wisła położone jest w Beskidzie Śląskim, w rozgałęzionej dolinie rzeki Wisły i zewsząd otoczona jest górami: od zachodu i południa obejmuje je pasmo Czantorii, od wschodu fragment ramienia baraniogórskiego oraz jego odgałęzienie – ramię Równicy. Wisła jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w polskich górach, posiada bogatą tradycję. W masywie Baranie Góry utworzony został w 1953 roku Rezerwat krajobrazowy. Potoki Czarna i Biała Wisełka oraz Malinka, po połączeniu tworzące rzekę Wisłę, stanowią rezerwat wodny.

Atrakcje Wisły na imprezy firmowe

Odbywająca się w Wiśle impreza firmowa musi się udać. Latem Goście mają do dyspozycji otwarte baseny kąpielowe, kryte baseny, liczne korty tenisowe i boiska sportowe (Ośrodek Sportowy Jonidło, Ośrodek Sportowy Start).

Miasto Wisła ogólnie posiada bogatą bazę turystyczno – wypoczynkową. Stanowią ją liczne hotele, domy wczasowe, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne i kwatery prywatne. Liczbę miejsc noclegowych szacuje się na ok. 9 tys., a rozmieszczone są w ponad 300 obiektach. Podczas imprezy integracyjnej w Wiśle możemy liczyć na szeroki wachlarz obiektów noclegowych. Jest z czego wybierać!


Atrakcje w Wiśle

Cienków, Czupel, Kiczera, Klepki, Kuba, Na Polanie Extreme, Na Zielone – oto przykłady niektórych stoków z jakich możecie skorzystać podczas Waszej imprezy integracyjnej w Wiśle. Wszystkie są one oświetlone i naśnieżone przy pomocy ratraków. Jest niejedna atrakcja na zimowe wyjazdy firmowe w Beskidzie Śląskim. We Wiśle dostępne są także kolejki linowe – Stożek, Soszów i Cienków. Do tego władze, miasta organizują dla turystów przejażdżki – dyliżansem z zaprzęgiem czterokonnym, ciuchcią Martusią i ciuchcią zwaną Bajeczną. Bogata oferta atrakcji obejmuje także zajęcia z łucznictwa, kręgle, strzelnice. Ciekawym miejscem jest też Ośrodek Dziki Zachód, gdzie można obejrzeć taniec indiański, pokazy kowbojskie, można pojeździć na kucyku i odwiedzić ZOO. Dużym zainteresowaniem cieszy się również grota solna – dająca uczestnikom imprez integracyjnych szanse na zdrowotne sesje.

Nie brak tu także scenerii by pojeździć po trasach off – roadowych, zażyć adrenaliny na quadach. Miasto oferuje też park linowy, zorbing, paintball, same ciekawe atrakcje, które umilą Wam czas na imprezach integracyjnych. Do tego też dyskoteki, puby i karczmy. Wzdłuż miasta, można spotkać wiele sklepów oferujących pamiątki z Wisły związane z Adamem Małyszem. Tam „małyszomania” trwa nadal – sklepy tętnią drobiazgami, a kompleks Skoczni Skalite, w tym nowa skocznia w Wiśle – Malinka nosi jego imię.

Zapraszamy na imprezy firmowe do Wisły w Beskidzie Śląskim!